Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne Małopolska – Regionalny Program Operacyjny województwo małopolskie – harmonogram naborów w 2018 roku

pobierz harmonogram

Pozyskaj dofinansowanie w 2018 roku. Nowa perspektywa (2014-2020)  się rozkręca. Będzie wiele szans na dotacje, m.in. dla firm / przedsiębiorstw na rozwój (inwestycje, nowe produkty, usługi, procesy, technologie, innowacje, B+R, badania i rozwój, komercjalizację, infrastrukturę B+R, promocję na rynkach zagranicznych), ale także dla osób fizycznych – m.in. staże, szkolenia, otwarcie działalności gospodarczej. Nabory będą ogłaszane w ramach wojewódzkich (regionalnych, RPO) oraz centralnych (krajowych, KPO) programów operacyjnych. Jakie nabory będą w Małopolsce? Przedstawiamy harmonogram województwa małopolskiego na 2018 rok.

.

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów w 2018 roku w woj. małopolskim

pobierz harmonogram 2

 • Pełny harmonogram na 2017 rok: Harmonogram RPO Małopolska 2018 – oczekiwanie na publikację
 • Warto również zapoznać się z harmonogramem na 2017 rok – wiele naborów konkursów ogłoszonych w IV kwartale 2017 będzie trwać jeszcze w 2018 roku. Dodatkowo niektóre z konkursów zostały przesunięte i również będą odbywać się dopiero w 2018 roku.
 • Harmonogram znajduje się również na stronie: rpo.malopolska.pl
 • Zapoznaj się z Regionalnymi Inteligentnymi Specjalizacjami dla Twojego województwa: Regionalne Inteligentne Specjalizacje

 

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. małopolskim?

 

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone już w I kwartale 2018.

 

Na co będzie można otrzymać środki w 2018 roku?

 

W 2018 roku środki będzie można otrzymać m.in. na:

 

 • B+R projekty badawczo – rozwojowe przedsiębiorstw
 • infrastruktura B+R
 • wzrost innowacyjności firm / przedsiębiorstw
 • nowe procesy, technologie, produkty i usługi
 • bony na innowacje
 • promocja usług i produktów na rynkach zagranicznych
 • start działalności – pomoc w samozatrudnieniu
 • efektywność energetyczną – m.in.
  • OZE odnawialne źródła energii
  • termomodernizacja
  • nowe, bardziej efektywne energetycznie linie technologiczne.

 

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2018

 

Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2018

 

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb – to nawet kilka tygodni / miesięcy pracy. Zapraszamy do współpracy przy opracowywaniu dokumentów aplikacyjnych (w tym wniosku o dofinansowanie). Dodatkowo Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (dodatkowe punkty) i przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z usługą.

 

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany, przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych oraz rozliczamy dotacje. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, fundusze unijne, Źródła finansowania dnia 30.10.2017 o godz. 15:31
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*