Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – Regionalny Program Operacyjny województwo dolnośląskie – harmonogram naborów w 2017 roku

money-choise-concept-1439274-m

2017 to szansa dla przedsiębiorców, osób fizycznych, JST i pozostałych podmiotów na otrzymanie dofinansowania z funduszy europejskich. Dostępne będą dotacje na rozwój – inwestycje, innowacje, prace badawczo – rozwojowe, na otwarcie działalności. Środki będą dostępne w ramach RPO (regionalne) i krajowych programów operacyjnych. W niniejszym artykule znajduje się harmonogram województwa dolnośląskiego na 2017 rok.

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów w 2017 roku Dolny Śląsk

pobierz harmonogram 2

 

.

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. dolnośląskim?

 

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone już w styczniu.

 

Wiele naborów z 2016 roku będzie miało kolejne edycje również w 2017 :

 

.

  • swojej kontynuacji nie będzie miał jednak najpopularniejszy nabór dla firm – czyli 1.5 – nowe produkty i usługi – warto więc aplikować do niego na przełomie września i października 2016 roku.
  • w 2017 roku nie przewiduje się naboru 3.2 – efektywność energetyczna – z tego względu również warto aplikować w 2016 roku w otwartym właśnie konkursie – do końca sierpnia – do wyboru schemat A, B lub C.

.

Na co będzie można otrzymać środki w 2017 na Dolnym Śląsku?

Konkursy z poprzedniego roku będą miały swoją kontynuacje w 2016 roku i latach następnych. Z tego względu środki będzie można otrzymać m.in. na:

 

  • projekty badawczo- rozwojowe przedsiębiorstw
  • zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw
  • nowe produkty i usługi
  • internacjonalizacje firmy
  • usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw
  • pomoc w samozatrudnieniu
  • efektywność energetyczną – m.in. odnawialne źródła energii.

.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2017

 Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2017

.

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

.

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany, przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych oraz rozliczamy dotacje. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: analityk@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje dnia 3.08.2016 o godz. 15:19
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*