Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – Regionalny Program Operacyjny województwo lubuskie – harmonogram naborów w 2018 roku

2018 rok, to rok wielu możliwości na pozyskanie dotacji z funduszy unijnych. Taką możliwość będą miały m.in. osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, wspólnoty mieszkaniowe i inne podmioty. Będą m.in. dotacje na badania i rozwój (B+R), infrastrukturę B+R, nowe produkty, usługi, procesy i technologie, dotacje na otwarcie działalności gospodarczej, odnawialne źródła energii. Konkursy będą się odbywały w ramach regionalnych (województwa (RPO) i krajowych programów operacyjnych. Zapoznaj się z naborami. Przedstawiamy harmonogram województwa lubuskiego na 2018 rok.

Regionalny Program Operacyjny 2018 – województwo lubuskie

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

 Harmonogram naborów w 2018 roku w woj. lubuskim

pobierz harmonogram 2

 

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. lubuskim?

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone już w I kwartale 2018.

.

Na co będzie można otrzymać środki w 2018 roku?

Konkursy z poprzedniego roku będą miały swoją kontynuacje w 2018 roku i latach następnych. Środki będzie można otrzymać m.in. na:

 • projekty badawczo – rozwojowe (B+R) przedsiębiorstw
 • infrastrukturę badawczo rozwojową (B+R) przedsiębiorstw i innych podmiotów
 • zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw
 • innowacje
  • nowe produkty i usługi
  • nowe procesy, technologie
 • internacjonalizacje firmy
 • szkolenia
 • bony na innowacje
 • usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw
 • pomoc w samozatrudnieniu
 • efektywność energetyczną:
  • OZE – odnawialne źródła energii
  • termomodernizacja
  • efektywne energetycznie technologie.

.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2018

Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2018

.

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań. Zapraszamy do współpracy w ramach opracowania wniosku o dofinansowanie oraz rozliczenia pozyskanej dotacji. Zapraszamy również do współpracy w ramach audytu możliwości dotacyjnych – Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą.

.

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany, przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych oraz rozliczamy dotacje. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 25.10.2017 o godz. 16:54
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*