Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Polska 10 lat w Unii Europejskiej

Polska jest członkiem Unii Europejskiej od 1 maja 2004 roku. Za niespełna 9 dni będziemy obchodzić 10 rocznicę akcesji. Co zmieniło się przez ten okres? Jakie korzyści odniosła Polska?

Korzyści z członkostwa w UE po 10 latach

W odpowiedzi na te pytania TVP wraz z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju zorganizowała konkurs „Ale się zmieniło”, w celu ukazania skali zmian oraz prezentacji najciekawszych projektów. W plebiscycie bierze udział po 5 inwestycji z każdego województwa. Głosowanie potrwa do 29 kwietnia 2014 roku. Wyniki zostaną opublikowane na początku maja 2014 r. Głosować można na stronie www.10latwue.tvp.pl.

W województwie dolnośląskim wyróżnione zostały:

1) Dolnośląski odcinek drogi ekspresowej S8.

2) Odtworzenie Zabytkowego Historycznego Kompleksu Dworca Wrocław Główny z przebudową kolejowej infrastruktury technicznej.

3) Modernizacja linii kolejowych w relacjach między aglomeracjami miejskimi i w aglomeracjach.

4) Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów Wrocławskie Centrum Badań.

5) Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku.

Czytaj więcej o dotacjach w województwie dolnośląskim.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych.
Zapytaj o naszą ofertę:

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

 

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Ekonomia na co dzień dnia 22.04.2014 o godz. 12:00
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*