Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Bardzo tania pożyczka na efektywność energetyczną

GrafikaNasz partner biznesowy oferuje bardzo tanią pożyczkę (bardzo nisko oprocentowaną) na efektywność energetyczną w woj. dolnośląskim.

Pożyczka udzielana przez TISE SA ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Oprocentowanie zaledwie 0,5% rocznie.


PRZEZNACZENIE POŻYCZKI

1. przedsięwzięcia w zakresie głębokiej modernizacji energetycznej wpływające na poprawę efektywności energetycznej budynku.

2. zastosowanie technologii efektywnych energetycznie w przedsiębiorstwie, w tym modernizację i rozbudowę linii produkcyjnych na bardziej efektywne energetycznie.

Pożyczka na poprawę efektywności energetycznej może być pożyczką na rozwój biznesu. Innymi słowy niemal każda inwestycja:

–  w remont obiektu obejmująca elewację, wymianę oświetlenia/wentylacji/klimatyzacji/źródeł ciepła

– w wymianę i rozbudowę parku maszynowego/linii technologicznej

może być zakwalifikowana ponieważ postęp technologiczny zwykle umożliwia znaczne zmniejszenie energochłonności procesów produkcyjnych i ograniczenie utraty ciepła.


OKRES KREDYTOWANIA

do 15 lat, w tym  karencja na spłatę kapitału maksymalnie 6 miesięcy.


PROCEDURY APLIKOWANIA
o pożyczki są znacznie bardziej uproszczone niż przy aplikowaniu o dotacje. Do opracowania jest głównie wniosek pożyczkowy oraz projekcja ekonomiczno-finansowa. Opracujemy dla Państwa oba dokumenty.

 

Pomagamy w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie unijne (pożyczki, dotacje) oraz pisaniu biznes planów. Przeprowadzamy również audyt możliwości dotacyjnych. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj w celu ustalenia szczegółów współpracy: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Tagi: , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Źródła finansowania dnia 12.10.2018 o godz. 14:07
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*