Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Chciałbyś zdobyć milion złotych na własny biznes?

Startuje konkurs „Impuls do biznesu”. Do wzięcia nawet milion złotych na rozwój działalności. Do rywalizacji staną mikro-, małe i średnie firmy, działające w dowolnym sektorze, które mają innowacyjne pomysły na biznes. Można zgłosić projekty będące w realizacji, ale także pomysły na przedsięwzięcia gospodarcze. Dodatkowo konkurs jest skierowany również do osób niebędących przedsiębiorcami, które chcą zrealizować pomysł na biznes.

Konkurs Impuls do biznesu

Nagrodą w konkursie jest inwestycja kapitałowa. Do najlepszych projektów (1-3) trafi łącznie 2 mln zł. W przypadku niewyłonienia finalistów lub niewynegocjowania warunków umów inwestycyjnych wybrane projekty mogą otrzymać nagrody pieniężne.

Co należy zrobić? Należy mieć innowacyjne rozwiązanie — dotyczące produktów, usług, technologii, procesu sprzedaży, modeli działalności, sposobów dotarcia do klienta lub dystrybucji produktów i usług. Posiadać minimalne przychody i/lub podpisane umowy handlowe w przypadku, gdy projekt jest już realizowany Udowodnić możliwość szybkiego skalowania biznesu, np. w ujęciu geograficznym lub sprzedażowym Udowodnić możliwość szybkiego osiągnięcia progu rentowności. Posiadać zespół osób, które będą zaangażowane w projekt przez 3-6 lat.

Nabór zgłoszeń rusza 17 lutego  i będzie trwał do 7 kwietnia, kiedy to rozpocznie się wstępna ocena merytoryczna. Do drugiego etapu zostanie zakwalifikowanych 12 firm, które między 29 kwietniem, a 23 majem, będą zobowiązane do opracowania dokumentów uzupełniających m.in. biznes planu projektu oraz przygotowania się do 60 minutowej prezentacji projektu przed Jury konkursu. Od 27 maja rozpoczną się prezentacje firm. Jury wyłoni najlepszych. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Warszawie pod koniec czerwca 2014 r.

Więcej informacji na stronie głównej konkursu: http://impuls.pb.pl/

Dodatkowych informacji udziela

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Start up, Zakładanie firmy, Źródła finansowania dnia 17.02.2014 o godz. 10:29
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*