Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Definicja – Model biznesowy (ang. business model)

Model Biznesowy związany jest blisko i jest pochodną przyjętej Strategii Biznesowej – jest sposobem na zbudowanie wartości firmy przy optymalnym wykorzystaniu możliwości otoczenia, w którym chcemy funkcjonować i dostępnych zasobów, w celu dostarczania usług czy produktów, o jakości pozwalającej na uzyskanie długotrwałej przewagi konkurencyjnej.

Model biznesowy – przedstawia sposób w jaki firma zarabia pieniądze

Model biznesu jest więc połączeniem koncepcji strategicznej firmy i technologii jej praktycznej realizacji, rozumianej jako budowa łańcucha wartości pozwalającego na skuteczną eksploatację oraz odnowę zasobów i umiejętności.

Model Biznesowy obrazowany jest w postaci opisu, schematu ale również w postaci modelu ekonomicznego i ostatecznie Biznes Planu.

(opracowanie Resulto na podstawie różnych źródeł).

Schemat opracowania Biznes Planu,

Resulto_baza_wiedzy_Biznesplan_spis_tresci

Cena Biznes Planu.

Przykładowy Biznes Plan (bezpłatny model ekonomiczny),

 

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych.
Zapytaj o naszą ofertę:

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi:
Wpis opublikowany w kategorii: Słownik finansowy dnia 15.08.2013 o godz. 14:34
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*