Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dobry kredyt w banku – 4,99%

Nowa oferta kredytu nieodnawialnego na finansowanie działalności przedsiębiorstwa, rozwoju i inwestycji dostępna jest w banku BNP Paribas. Pożyczka ze stałym oprocentowaniem 4,99% z gwarancją niezmienności wysokości raty w całym okresie kredytowania może sięgać maksymalnie 500 tys. zł

Kredyt w banku – 4,99%

Bank podejmuje decyzję kredytową w ciągu 24 godzin, finansowanie uruchamiane jest od ręki w całej kwocie na rachunku bieżącym. Bez konieczności rozliczania faktur. Spłata w równych ratach kapitałowo-

odsetkowych realizowana automatycznie z rachunku bieżącego firmy.

Produkt jest dostępny dla podmiotów działających co najmniej 24 miesiące i specjalistów wykonujących wolny zawód przez co najmniej 12 miesięcy. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie i na wypadek poważnego zachorowania do wysokości kwoty kredytu, który jest oferowany we współpracy z firmą Cardif Polska.

 

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych.

Zapytaj o naszą ofertę:

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Źródła finansowania dnia 7.10.2013 o godz. 11:02
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*