Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dołącz do nas

Resulto Sp. z o.o. Business Consulting poszukuje do współpracy konsultantów z zakresu:

 

  • doradztwa podatkowego
  • usług księgowych
  • zarządzania personelem
  • pozyskiwania finansowania dla przedsiębiorstw (w szczególności dotacji unijnych)
  • mentoringu i coachingu biznesowego.

 

Szczególnie dokładnie zapoznamy się z ofertami pracy i współpracy składanymi przez osoby z doświadczeniem w doradztwie gospodarczym, szkoleniach i obsłudze średnich i dużych przedsiębiorstw z Dolnego Śląska, Górnego Śląska i Wielkopolski.

 

Zapraszamy również do składania aplikacji przez ambitnych absolwentów i studentów ostatnich lat studiów o kierunkach finansowych zainteresowanych praktykami i zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych pod okiem doświadczonych konsultantów.

 

Otwarta rekrutacja (06.09.2017) – szukamy kolejnego dobrego pracownika.

 

W przesyłanych dokumentach proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).