Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje Dolny Śląsk 2014 – szkolenie przygotowujące dla sektora MSP

RESULTO Sp. z o. o. ma zaszczyt zaprosić mikro, małych i średnich przedsiębiorców na praktyczne szkolenie dotyczące możliwości pozyskania dotacji na projekty rozwojowe realizowane przez małe, mikro i średnie przedsiębiorstwa. Program dotacyjny będzie ogłoszony już w lipcu 2014. Temat szkoleniaSzansa na dotacje na Dolnym Śląsku – szeroko dostępny program dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.”

Program szkolenia dla sektora MSP na Dolnym Śląsku:

 1. Przywitanie i prezentacja organizatora: Resulto Sp. z o.o. – 15 minut.
 2. Czy mamy dobry czas na inwestycje? – informacja dot. aktualnej sytuacji gospodarczej i prognoza koniunktury – 20 minut.
 3. Praktyczna charakterystyka wymogów programowych dot. naboru dotacyjnego, który będzie ogłoszony w lipcu 2014 – około 1,5 godziny. Omówione zostanie m.in.
  1. Kto może ubiegać się skutecznie o dotację?
  2. Przedmiot inwestycji, który może zostać dotowany.
  3. Kwalifikowalność wydatków.
  4. Wymogi wobec Wnioskodawców.
  5. Komentarz i wnioski z poprzednich, podobnych naborów dotacyjnych.
 4. Nowa perspektywa dotacyjna 2014-2020 na Dolnym Śląsku – jakie przedsięwzięcia mają największe szanse na pozyskanie preferencyjnego finansowania w najbliższych latach? – 30 minut.
 5. Ocena szans na pozyskanie dotacji – rozmowy indywidualne.
 6. Zakończenie.

Dla kogo:

Mikro, mali i średni przedsiębiorcy (działalność powyżej 2 lat) oraz ich pracownicy odpowiedzialni za pozyskiwanie środków finansowych na inwestycje.

Cel:

Przygotowanie przedsiębiorców do podjęcia decyzji o aplikowaniu o dotację.

Korzyści – każdy uczestnik:

 • otrzyma wyczerpujące informacje na temat konkursu 1.1.A2.
 • dowie się, w jaki sposób przydzielane są środki finansowe.
 • realnie oceni szanse na pozyskanie dofinansowania.

Kontakt i zapisy:

Wojciech Mielczarek, tel. 535 373 736, email: wojciech.mielczarek@resulto.pl.

Czas i miejsce szkolenia:

Piątek: 27.06.2014, godz. 9:00 – 12:00.

Dolnośląska Izba Gospodarcza, 50-029 Wrocław, ul. Świdnicka 39 (I piętro).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. W celu rezerwacji miejsca prosimy o wypełnienie i przesłanie do Resulto Sp. z o.o. formularza rejestracyjnego. 

formularz_rejestracyjny na szkolenie_Resulto

Zaprasza Zespół Resulto

Czytaj więcej o lipcowym konkursie dotacyjnym 1.1.A2.

Czytaj więcej o zmianach w unijnej perspektywie 2014-2020.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych i przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto_2

tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 10.06.2014 o godz. 14:48
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*