Dotacje 2016 - aktualne nabory | Firma konsultingowa Resulto
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – dotacje 2016 – aktualne nabory i pomoc jak napisać wniosek o dofinansowanie

dotacje dla firm - start

Nie przegap szansy na dotacje unijne. Nie wiesz jakie nabory dotacyjne są aktualnie dostępne? Jak pozyskać fundusze unijne w 2016 roku? Wszystkie informacje na temat dotacji unijnych, dotacji unijnych 2016, dotacji dla firm, dotacji na innowacje oraz dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, w jednym miejscu, prosto i przejrzyście. Jak skutecznie napisać wniosek o dofinansowanie i pozyskać dotacje?

.
Znajdź odpowiednią dotacje dla siebie i firmy w 2017 roku (tabelka) ⇐

btn_wyslij_zapytanie

 .

Aktualne nabory – dotacje unijne i dofinansowania 2016

Wszystkie województwa, w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych oraz wszystkie centralne programy, w ramach Krajowych Programów Operacyjnych prowadzą wiele naborów dotacyjnych. W zależności od potrzeb i posiadanej formy prawnej, niektóre firmy mogą już teraz ubiegać się o dofinansowanie. Podobnie z osobami fizycznymi, które planują ubiegać się o dofinansowanie na otwarcie działalności gospodarczej (nabór ciągły – trwa od początku roku). Poniżej przedstawiamy poglądową tabelkę z zaznaczonymi terminami trwania naborów.

 

AN2016_Resulto

 

Aby odszukać adekwatnego naboru, należy zapoznać się z odpowiednim harmonogramem – w zależności od miejsca lokalizacji przedsięwzięcia. przykładowo – chcąc uruchomić produkcję nowego produktu na Śląsku – należy sprawdzić harmonogram RPO województwa śląskiego oraz harmonogram PO Inteligentny Rozwój (najważniejszy program centralny dla przedsiębiorców).

 

Dla firm najważniejsze są harmonogramy regionalne (wojewódzkie), PO Inteligentny Rozwój oraz PO Polska Wschodnia i w tych trzech harmonogramach należy szukać adekwatnych naborów:

 .

Regionalne Pogramy Operacyjne – harmonogram 2016

 Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2016

 

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej


Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

 .

Opracowujemy skuteczne wnioski o dofinansowanie unijne oraz biznes plany

Dodatkowo oferujemy nową usługę audytu możliwości dotacyjnych – sprawdzenie sytuacji przedsiębiorcy w odniesieniu do przyszłych naborów oraz przygotowanie Klienta do ubiegania się o dotacje unijne w 2016 roku i uzyskania dodatkowych punktów, a tym samym zwiększenia szans na pozyskanie funduszy unijnych.


Zapraszamy również do subskrybowania naszego newslettera

Podział środków w nowej perspektywie unijnej 2014-2020 – ile dla przedsiębiorstw?

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

Jak przygotować się do pozyskania dofinansowania?

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 12.02.2016 o godz. 10:15
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*