Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – dotacje 2015 – aktualne nabory i pomoc jak napisać wniosek o dofinansowanie

clock-7-1172271-m

Jak nie przegapić szansy na dotacje unijne? Jakie są aktualne nabory dotacyjne? Jak pozyskać fundusze unijne w 2015 roku?

 

Szanowni Państwo poniżej przedstawiamy aktualne konkursy dotacyjne. Wszystkie informacje na temat dotacji unijnych, dotacji unijnych 2015, dotacji dla firm, dotacji na innowacje oraz dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, w jednym miejscu, prosto i przejrzyście.

 

W latach 2014-2020  Polska otrzyma aż 82,5 mld zł ze środków unijnych. Jak skutecznie napisać wniosek o dofinansowanie i pozyskać dotacje?

 

Znajdź odpowiednią dotacje dla siebie i firmy (tabelka) ⇐

btn_wyslij_zapytanie

 

Aktualne nabory – dotacje unijne i dofinansowania 2015


wszystkie harmonogramy 2015

 

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Regionalne Pogramy Operacyjne – harmonogram 2015

 

 Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2015


Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

Opracowujemy skuteczne wnioski o dofinansowanie unijne oraz biznes plany

Dodatkowo oferujemy nową usługę audytu możliwości dotacyjnych – sprawdzenie sytuacji przedsiębiorcy w odniesieniu do przyszłych naborów oraz przygotowanie Klienta do ubiegania się o dotacje unijne w 2015 roku i uzyskania dodatkowych punktów, a tym samym zwiększenia szans na pozyskanie funduszy unijnych.


Zapraszamy również do subskrybowania naszego newslettera

 

Podział środków w nowej perspektywie unijnej 2014-2020 – ile dla przedsiębiorstw?

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

Jak przygotować się do pozyskania dofinansowania?

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 19.03.2015 o godz. 16:10
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*