Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne Mazowsze – Regionalny Program Operacyjny województwo mazowieckie – harmonogram naborów w 2017 roku

money-1211956-m

W 2017 będzie wiele szans na dotacje, m.in. dla firm na rozwój i osób planujących rozpocząć działalność. Dofinansowania można pozyskać od 2015, do 2020 roku – np. dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, na inwestycje, innowacje, badania i rozwój oraz komercjalizację. Nabory będą ogłaszane w ramach regionalnych programów operacyjnych (RPO) oraz w ramach krajowych programów operacyjnych. Przedstawiamy harmonogram województwa mazowieckiego na 2017 rok. Warto również zapoznać się z harmonogramem na 2018 rok.

 

Czytaj o harmonogramach w innych województwach – aktualne nabory.

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów w 2017 roku w woj. mazowieckim

pobierz harmonogram 2

.

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. mazowieckim?

 

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone już w lutym 2017

 

Na co będzie można otrzymać środki w 2017 roku?

 

Konkursy z poprzedniego roku będą miały swoją kontynuacje w 2017 roku i latach następnych. Z tego względu środki będzie można otrzymać m.in. na:

 

 • projekty badawczo – rozwojowe przedsiębiorstw
 • infrastruktura B+R
 • zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw
 • nowe produkty i usługi
 • innowacje w MSP
 • komercjalizację wiedzy
 • gospodarkę niskoemisyjną
 • internacjonalizacje firmy
 • usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw
 • pomoc w samozatrudnieniu
 • efektywność energetyczną – m.in. odnawialne źródła energii, produkcja energii z OZE, nowe linie technologiczne, termomodernizacja.

.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2017

 Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2017

.

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą

.

 

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany, przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych oraz rozliczamy dotacje. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje dnia 1.12.2016 o godz. 14:14
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*