Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – jak pozyskać dotacje – usługa Audyt możliwości dotacyjnych

W poprzedniej perspektywie 2007-2013, złożono prawie 300 tys. wniosków na łączną sumę dofinansowania 608,5 mld zł, ale z pomocy unijnej skorzystało tylko 1-2% ogólnej liczby MŚP. Dla MŚP najważniejsze jest, że wiele firm powstało, przetrwało i rozwinęło się dzięki unijnym dotacjom, a firmy, które dotacji nie pozyskały, zmuszone były konkurować z tymi, które wsparte zostały dotacjami. Pytanie brzmi, w której grupie znajdzie się Twój biznes po okresie unijnego finansowania 2015 – 2020? W grupie tych wspomaganych dotacjami, czy w grupie tych zmuszonych do konkurowania z dotowanymi firmami?

.

Znajdź odpowiednią dotacje dla siebie i firmy (tabelka) ⇐

btn_wyslij_zapytanie

 

Jak pozyskać dotacje – opis usługi Audyt możliwości dotacyjnych

Audyt możliwości dotacyjnych jest usługą, której poziom szczegółowości i czasochłonności dostosowywany jest do skali działania, potrzeb i preferencji przedsiębiorstwa. Usługa może obejmować pełen zakres niżej opisanych działań lub zostać ograniczona jedynie (lub w pierwszym etapie) do konsultacji.

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosków dotacyjnych i aktualnych naborach.

 .

Modelowy zakres audytu możliwości dotacyjnych obejmuje

 

 1. Analiza sytuacji przedsiębiorstwa, np. analiza strony internetowej, materiałów ofertowych, katalogów, rocznych sprawozdań finansowych, biznes planu, historycznych wniosków dotacyjnych, itp.
 2. Rozmowa wprowadzająca, dotycząca stanu przedsiębiorstwa, z Zarządem oraz rozmowy uszczegóławiające z kierownictwem, m.in.: kierownictwem marketingu, sprzedaży, produkcji, utrzymania ruchu, zarządzania jakością itp.
 3. Wizytacja i ogląd stanu obiektów i wykorzystywanych urządzeń
 4. Analiza pozyskanych informacji, w tym dodatkowych dokumentów wewnętrznych przedsiębiorstwa
 5. Opracowanie raportu zawierającego ranking możliwości dotacyjnych (od 1 do 6) oraz:
  1. Opis beneficjenta
  2. Charakterystykę beneficjenta wg kryteriów oceny projektów dotacyjnych
  3. Charakterystykę planowanych projektów wg kryteriów oceny projektów dotacyjnych
  4. Rekomendowane działania podnoszące szanse pozyskania dotacji
  5. Charakterystykę dostępnych i potencjalnie dostępnych środków dotacyjnych
  6. Wnioski

 

 

Korzyści z usługi audytu możliwości dotacyjnych

 

 1. Uzyskanie wiedzy obrazującej stan przygotowania przedsiębiorstwa do pozyskania dotacji
 2. Wnioski i rekomendacje wskazujące, jakie działania mogą i winny być podjęte przez potencjalnego Wnioskodawcę, aby znacząco zwiększyć szanse na pozyskanie dotacji
 3. Przejrzysty raport zawierający ocenę stanu przygotowań beneficjenta, rekomendacje oraz zidentyfikowane potencjalne obszary wsparcia dotacyjnego wraz z odpowiednimi programami dotacyjnymi

 

Czytaj więcej o tym jak nie przegapić szansy na dotacje.

Czytaj więcej o zmianach w dotacjach w latach 2014-2020.

 

Pomagamy w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie unijne oraz pisaniu biznes planów. Przeprowadzamy również audyt możliwości dotacyjnych. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj w celu ustalenia szczegółów współpracy: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Dotacje dnia 6.07.2014 o godz. 12:34
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

36 komentarzy wpisu: Dotacje unijne – jak pozyskać dotacje – usługa Audyt możliwości dotacyjnych

Skomentuj

*