Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne obszary wiejskie – Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 – harmonogram na 2017 i 2018 rok

2017 i 2018 to szansa na dotacje również dla rolników, przedsiębiorstw i osób fizycznych z obszarów wiejskich. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 (PROW) przeprowadzi wiele naborów – dostępne będą m.in. inwestycje w przetwarzanie produktów rolnych, dotacje na tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej. Środki będą dostępne m.in. poprzez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), ale też poprzez LGD (Lokalne Grupy Działania). Pula środków – 13,6 mld EUR. Przedstawiamy harmonogram PROW na 2017 i 2018 rok (do 31.12.2018).

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów 2017 i 2018 roku PROW (do 31.12.2018)

pobierz harmonogram 2

 

 

.

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w ramach PROW?

 

.

Na co będzie można otrzymać środki w ramach PROW?

 

Środki będzie można otrzymać m.in. na:

 

  • rozpoczęcie i rozwój działalności
  • premie dla młodych rolników
  • restrukturyzację małych gospodarstw rolnych
  • modernizację gospodarstw rolnych
  • budowę, przebudowę, modernizacja budynków produkcyjnych, magazynowych, infrastruktury zakładów przetwórstwa, zakup ST (maszyn i urządzeń, aparatury pomiarowej, kontrolnej, sprzętu do sterowania produkcją lub magazynowaniem, urządzeń służących poprawie ochrony środowiska)
  • zmiana profilu produkcji, czy poprawa jakości produkcji.

.

Zapoznaj się również z pozostałymi dotacjami

 

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2018

Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2018

.

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą.

.

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany, przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych oraz rozliczamy dotacje. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 12.10.2016 o godz. 16:02
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*