Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko POIS – harmonogram naborów w 2018 roku

Resulto

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko (POIS) jest jednym z centralnych (krajowych) programów operacyjnych. W konkursach ogłaszanych w ramach POIS mogą aplikować podmioty z całej Polski (przede wszystkim nabory przeznaczone są dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego JST i jednostek publicznych). W roku 2018 będzie można startować w wielu naborach dotacyjnych. Przedstawiamy harmonogram PO Infrastruktura i Środowisko na 2018 rok.

.

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach. .

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów w 2018 roku PO Infrastruktura i Środowisko

pobierz harmonogram 2

.

Na co będzie można otrzymać środki w 2018 w ramach POIS?

Naborów i szans będzie bardzo dużo. Dofinansowanie będzie można pozyskać m.in. na:

 

  • efektywność energetyczną w budynkach
  • produkcja energii z OZE
  • wymianę parku technologicznego.

 

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2018

Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2018

 

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Resulto pomaga przy opracowywaniu wniosków o dofinansowanie wraz z wymaganymi załącznikami. Samo przygotowanie do aplikowania w danym konkursie może trwać do kilku miesięcy – wszystko zależy od podmiotu aplikującego oraz rodzaju projektu i potrzeb. Resulto przeprowadza również audyt możliwości dotacyjnych – zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą.

 

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:  tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 7.11.2017 o godz. 15:52
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*