Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – Program Operacyjny Inteligentny Rozwój POIR – harmonogram naborów w 2019 roku

 

dotacje POIR – harmonogram naborów w 2019 roku

Perspektywa unijna 2014-2020 jest w zaawansowanej fazie. W roku 2019 będzie wiele możliwości na otrzymanie bezzwrotnych środków z funduszy europejskich. Dostępne będą dofinansowania na rozwój firmy, nowe produkty i usługi, technologie, projekty B+R, czy komercjalizację osiąganych wyników prac B+R. PO Inteligentny Rozwój, w skrócie POIR, jest głównym programem dla firm, które myślą o rozwoju. Jest to program centralny (krajowy), więc wnioski mogą składać podmioty ze wszystkich województw. Przedstawiamy harmonogram PO Inteligentny Rozwój na 2019 rok. Nabory w ramach POIR są ogłaszane najczęściej poprzez NCBiR i PARP.

.

.

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów w 2019 roku PO Inteligentny Rozwój POIR

harmonogram dotacji poir 2019

.

Na co będzie można otrzymać środki w 2019 w ramach POIR?

Należy oczekiwać kontynuacji konkursów z poprzednich lat. Fundusze będzie można pozyskać m.in. na:

 

 • projekty B+R (tzw. szybka ścieżka):
  • badania przemysłowe
  • prace rozwojowe
 • infrastrukturę B+R firm oraz jednostek naukowych:
  • zarówno badawczą, jak i rozwojową
  • wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo –  rozwojowych przedsiębiorców
 • bony na innowacje dla MSP
 • ochronę własności intelektualnej
 • nowe projekty funkcjonalne i estetyczne produktów (design)
 • komercjalizację otrzymanych rezultatów
 • kredyt technologiczny.

 

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Zapraszamy do współpracy przy opracowywaniu wniosków o dofinansowanie. Właściwe przygotowanie do konkursu dotacyjnego może wymagać nawet do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od podmiotu, który Wnioskuje – np. firmy / przedsiębiorstwa i planowanego projektu / przedsięwzięcia / oczekiwań / potrzeb Klienta. Dodatkowo Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych.

 

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:  tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto

 

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Bez kategorii, Dotacje, Źródła finansowania dnia 30.11.2018 o godz. 12:37
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*