Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – Regionalny Program Operacyjny województwo dolnośląskie – harmonogram naborów w 2016 roku

W 2016 roku firmy, ale również osoby fizyczne, jednostki samorządu terytorialnego i inne podmioty będą miały wiele okazji na pozyskanie dofinansowań w ramach środków europejskich i tym samym rozpoczęcie działalności, rozwój firmy, wzrost konkurencyjności oraz ekspansje na rynki zagraniczne. Dostępne będą np. dofinansowania na start, na inwestycje rozwojowe i innowacje – w ramach RPO i w ramach krajowych programów operacyjnych. W niniejszym artykule przedstawiamy harmonogram województwa dolnośląskiego na 2016 rok.

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

 

Harmonogram naborów w 2016 roku w woj. dolnośląskim

dlś

 

 

 

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. dolnośląskim?

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone już 29 stycznia – nabór wniosków rozpocznie się pod koniec lutego.

Dodatkowo, wg wstępnych informacji, wiele naborów z 2015 roku będzie odbywać się w styczniu 2016 roku:

 

Na co będzie można otrzymać środki w 2016 roku w woj. dolnośląskim?

Konkursy z poprzedniego roku będą miały swoją kontynuacje w 2016 roku i latach następnych. Z tego względu środki będzie można otrzymać m.in. na:

 

  • projekty badawczo- rozwojowe przedsiębiorstw,
  • zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw,
  • nowe produkty i usługi,
  • internacjonalizacje firmy,
  • usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw,
  • pomoc w samozatrudnieniu,
  • efektywność energetyczną – m.in. odnawialne źródła energii.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2016

 Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2016

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

 

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje dnia 20.11.2015 o godz. 16:00
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*