Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – Regionalny Program Operacyjny województwo kujawsko-pomorskie – harmonogram naborów w 2017 roku

cash-in-hand-603511-m

W 2017 roku dla przedsiębiorstw, pozostałych podmiotów i osób fizycznych, będzie wiele szans na pozyskanie dofinansowania w ramach funduszy europejskich. Dotacje będą przeznaczone m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej, na inwestycje w innowacje, w badania i rozwój, infrastrukturę B+R. Konkursy będą ogłaszane w ramach regionalnych i krajowych programów. Przedstawiamy harmonogram dla województwa kujawsko-pomorskiego na 2017 rok. Opublikowany został również harmonogram na 2018 rok.

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów w 2017 roku w woj. kujawsko-pomorskim

pobierz harmonogram 2

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. kujawsko-pomorskim?

 

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone już w I kwartale 2017 roku.

 

Na co będzie można otrzymać środki w 2017 roku?

 

Konkursy z poprzedniego roku będą miały swoją kontynuacje w 2017 roku i latach następnych. Z tego względu środki będzie można otrzymać m.in. na:

 

 • projekty badawczo- rozwojowe przedsiębiorstw
 • zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw
 • innowacje w MSP – nowe produkty i usługi
 • internacjonalizacje firmy
 • usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw
 • pomoc w samozatrudnieniu
 • efektywność energetyczną – m.in. termomodernizacja, odnawialne źródła energii.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2017

 Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2017


Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

 

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto

 tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje dnia 1.12.2016 o godz. 13:32
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

2 odpowiedzi do wpisu: Dotacje unijne – Regionalny Program Operacyjny województwo kujawsko-pomorskie – harmonogram naborów w 2017 roku

 1. Dorota pisze:

  Witam ,

  Chcielibyśmy starać się o dofinansowanie na rozpoczęcie Działalności gospodarczej na terenie wiejskim w województwie kujawsko-pomorskim -BUDOWA CENTRUM MEBLOWEGO I JEGO PROWADZENIE -posiadamy działki budowlane oraz pewien kapitał finansowy -planujemy zatrudnienie ok 4-5 osób z terenu wsi .

  Proszę o informacje czy istnieją dofinansowania na tego typu inwestycje na terenach wiejskich i w jakiej kwocie? Jakie warunki musimy spełniać aby się o nie ubiegać?
  Ile kosztuje przygotowanie stosownej dokumentacji oraz biznesplanu?

  Pozdrawiam
  Dorota Osińska

  • resultopress pisze:

   Dziękuję za zainteresowanie ofertą Resulto Sp. z o.o.

   W pierwszym kroku proponuję zidentyfikować Lokalną Grupę Działania (Lista LGD: lista LGD), która:
   a) działa na terenie na którym istnieje lub ma być założona działalność gospodarcza, i
   b) ma ona jednocześnie ogłoszony (lub niebawem będzie mieć ogłoszony ) nabór dotacyjny na założenie lub rozwój działalności biznesowej,
   Jeżeli powyższe dwa punkty wystąpią jednocześnie to będzie możliwość złożenia wniosku o dotację – wówczas zapraszam do nas abyśmy opracowali stosowny wniosek dotacyjny.

   Zapraszam do korzystania z naszych usług. email: biuro@resulto.pl

Skomentuj

*