Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne Podlasie – Regionalny Program Operacyjny województwo podlaskie – harmonogram naborów w 2018 roku

2018 rok, to szansa na wsparcie swoich projektów ze środków unijnych. Nowa perspektywa dotacyjna na dobre się rozkręciła. Dofinansowania są dostępne m.in. dla firm / przedsiębiorstw na rozwój (inwestycje, innowacje, badania i rozwój B+R, infrastruktura do badań i rozwoju B+R, wdrożenie / komercjalizacja, promocja za granicą, odnawialne źródła energii OZE, efektywność energetyczna, ale również dla osób fizycznych (szkolenia, rozpoczęcie działalności gospodarczej), czy jednostek samorządu terytorialnego JST. Będzie dostępne również preferencyjne finansowanie zwrotne. Nabory będą ogłaszane w ramach regionalnych (województwa) i krajowych (centralne) programów operacyjnych. Jakie nabory dotacyjne czekają nas w 2018 roku w regionie Podlasia? Przedstawiamy harmonogram województwa podlaskiego na 2018 rok.

Regionalny Program Operacyjny 2018 – województwo podlaskie

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów w 2018 roku w woj. podlaskim

pobierz harmonogram 2

.

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w podlaskim?

 

Pierwsze nabory zostaną ogłoszone już w I kwartale 2018.

.

Na co będzie można otrzymać środki w 2018 roku?

 

Konkursy z poprzedniego roku będą miały swoją kontynuacje w 2018 roku. Środki będzie można otrzymać m.in. na:

 • projekty B+R badawczo rozwojowe firm / przedsiębiorstw
 • infrastruktura B+R badawczo rozwojowa
 • wzrost konkurencyjności poprzez innowacje
 • nowe technologie, procesy oraz nowe produkty i usługi
 • promocję na rynkach zagranicznych
 • pomoc w samozatrudnieniu
 • ekoinnowacje
 • efektywność energetyczną – m.in.:
  • odnawialne źródła energii OZE
  • produkcję energii
  • linie technologiczne
  • termomodernizację.

.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2018

Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2018

.

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać nawet do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Zapraszamy do współpracy przy opracowywaniu i rozliczaniu projektów dotacyjnych. Dodatkowo Resulto przekazuje Klientowi niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą

 

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 .

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto

 tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 27.10.2017 o godz. 08:57
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*