Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – Regionalny Program Operacyjny województwo pomorskie – harmonogram naborów w 2015 roku

W latach 2015 – 2020 przedsiębiorcy, pozostałe podmioty i osoby fizyczne, będą mieli wiele szans na pozyskanie funduszów unijnych (dotacji) na start, rozwój firmy oraz wzrost konkurencyjności w ramach regionalnych (RPO) i krajowych programów operacyjnych. Pierwszymi województwami, które ogłosiły harmonogramy RPO na 2015 rok, były m.in.: lubuskie, lubelskie, czy kujawsko-pomorskie. Przedstawiamy harmonogram województwa pomorskiego na 2015 i 2016 rok.

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

Harmonogram naborów w 2015 roku w woj. pomorskim

pomorskie 2015

 

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. pomorskim?

Pierwsze nabory zostaną ogłoszone w II kwartale 2015 roku.

Na co będzie można otrzymać środki w 2015 roku w woj. pomorskim?

Środki będzie można otrzymać m.in. na:

 

  • efektywność energetyczna,
  • zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw,
  • aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy
  • usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw,
  • odnawialne źródła energii.

Regionalne Pogramy Operacyjne – harmonogram 2015

 Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2015


Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

 

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto

 tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.


Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje dnia 4.05.2015 o godz. 15:43
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

5 odpowiedzi do wpisu: Dotacje unijne – Regionalny Program Operacyjny województwo pomorskie – harmonogram naborów w 2015 roku

Skomentuj

*