Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne Śląsk – Regionalny Program Operacyjny województwo śląskie – harmonogram naborów w 2018 roku

Kolejny rok, to kolejna szansa na pozyskanie dotacji unijnych. W 2018 roku będzie wiele możliwości dofinansowania z funduszy europejskich – dla przedsiębiorców, osób fizycznych, jednostek samorządu terytorialnego i pozostałych podmiotów. Dostępne będą dotacje na rozwój  – m.in. na inwestycje i innowacje – nowe produkty i usługi oraz procesy i technologie, na prace i infrastrukturę B+R badawczo – rozwojowe, na wdrożenia wyników prac B+R, czy na otwarcie działalności. Środki będą dostępne w ramach regionalnych (wojewódzkie) i krajowych (centralne) programów operacyjnych. Jakie konkursy czekają nas na Śląsku? Przedstawiamy harmonogram województwa śląskiego na 2018 rok.

Regionalny Program Operacyjny 2018 – województwo śląskie

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

 

Harmonogram naborów w 2018 roku w woj. śląskim

pobierz harmonogram 2

.

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. śląskim?

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone już w I kwartale 2018.

.

Na co będzie można otrzymać środki w 2018 roku?

Konkursy z poprzedniego roku będą miały swoją kontynuacje m.in. w 2018. Środki będzie można otrzymać m.in. na:

.

  • projekty B+R badawczo – rozwojowe przedsiębiorstw
  • infrastruktura B+R
  • zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw
  • innowacje w MSP, w tym ekoinnowacje
  • nowe procesy i technologie oraz produkty i usługi
  • promocja firmy za grnicą
  • pomoc w samozatrudnieniu
  • efektywność energetyczną – m.in.:
    • odnawialne źródła energii, nowe linie technologiczne, termomodernizacja budynku / zakładu.

.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2018

Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2018

 

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb – to nawet kilka tygodni/miesięcy pracy. Resulto przekazuje Klientowi niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (dodatkowe punkty) i przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z usługą audytu możliwości dotacyjnych.

.

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany, przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych oraz rozliczamy dotacje. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 30.10.2018 o godz. 11:21
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*