Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne – Regionalny Program Operacyjny województwo świętokrzyskie – harmonogram naborów w 2018 roku

dotacje dla firm - start

Perspektywa unijna 2014-2020 wkracza w decydującą fazę. W 2018 roku będzie dostępnych wiele naborów dotacyjnych. Szansę na pozyskanie dofinansowania będą mieć m.in. firmy / przedsiębiorstwa na rozwój i wzrost konkurencyjności (inwestycje, innowacje, nowe produkty, usługi, technologie, B+R badania i rozwój, komercjalizację, promocję na rynkach zagranicznych), osoby fizyczne (m.in. szkolenia, staże, otwarcie działalności) oraz jednostki samorządu terytorialnego i inne podmioty. Nabory będą ogłaszane w ramach regionalnych (wojewódzkich) oraz krajowych  (KPO, centralne) programów operacyjnych. Jakich naborów należy się spodziewać? Przedstawiamy harmonogram województwa świętokrzyskiego 2018 rok.

Regionalny Program Operacyjny 2018 – województwo świętokrzyskie

.

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów w 2018 roku w woj. świętokrzyskim

pobierz harmonogram 2

.

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. świętokrzyskim?

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone już w I kwartale 2018.

.

Na co będzie można otrzymać środki w 2018 roku?

W 2018 roku środki będzie można otrzymać m.in. na:

  • infrastrukturę B+R firm / jednostek naukowych
  • projekty B+R badawczo – rozwojowe firm / przedsiębiorstw
  • wzrost innowacyjności przedsiębiorstw / firm
  • nowe procesy, technologie oraz usługi i produkty
  • promocję działalności – produktów i usług – na rynkach zagranicznych
  • pomoc w samozatrudnieniu
  • gospodarkę niskoemisyjną
  • efektywność energetyczną, m.in.:
    • produkcja energii z odnawialnych źródeł energii OZE, termomodernizacja, nowe linie technologiczne.

.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2018

Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2018

 

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru o dofinansowanie może wymagać nawet do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od firmy / przedsiębiorstwa i planowanego projektu / przedsięwzięcia/potrzeb. Zapraszamy do współpracy przy opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej. Warto również skorzystać z usługi audytu możliwości dotacyjnych. Resulto przeprowadza przekazuje Klientowi niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów).

.

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany, przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych oraz rozliczamy dotacje. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 31.10.2017 o godz. 10:27
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*