Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne Warmia i Mazury– Regionalny Program Operacyjny województwo warmińsko – mazurskie – harmonogram naborów w 2018 roku

Resulto

2018 rok, to wiele możliwości wsparcia swoich projektów. Nowa perspektywa dotacyjna na dobre się rozkręciła. Dofinansowania są dostępne m.in. dla firm / przedsiębiorstw na rozwój i wzrost konkurencyjności (inwestycje, innowacje, badania i rozwój B+R, infrastruktura do badań i rozwoju B+R, wdrożenie / komercjalizację, promocja na rynkach zagranicznych, OZE, efektywność energetyczna, ale również dla osób fizycznych (szkolenia, otwarcie działalności), czy jednostek samorządu terytorialnego. Będą dostępne również pożyczki preferencyjne. Jakie nabory dotacyjne czekają nas w 2018 roku? Przedstawiamy harmonogram województwa warmińsko – mazurskiego na 2018 rok.

Regionalny Program Operacyjny 2018 -województwo warmińsko – mazurskie

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

.

Harmonogram naborów w 2018 roku w woj. warmińsko-mazurskim

pobierz harmonogram 2

.

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. warmińsko – mazurskim?

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone już w I kwartale 2018 roku.

 

Na co będzie można otrzymać środki w 2018 roku?

Konkursy z poprzedniego roku będą miały swoją kontynuacje w 2019 roku. Środki będzie można otrzymać m.in. na:

 • infrastrukturę B+R
 • projekty B+R badawczo – rozwojowe przedsiębiorstw
 • wdrożenie wyników prac badawczo – rozwojowych B+R
 • promocję na rynkach zagranicznych
 • zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw
 • nowe produkty i usługi, procesy i technologie
 • innowacje w MSP
 • usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników
 • pomoc w samozatrudnieniu
 • efektywność energetyczną
  • odnawialne źródła energii OZE
  • efektywne technologie
  • termomodernizacja.

 

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2018

Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2018

 

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Zapraszamy do współpracy. Resulto przekazuje Klientowi niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów).

.

Jak rozliczyć dotacje? Wszystkie informacje w 1 miejscu.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany, przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych oraz rozliczamy dotacje. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 26.10.2017 o godz. 16:18
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*