Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Spotkanie informacyjne – aktualne nabory – "Dotacje na badania przemysłowe, prace rozwojowe i prototypowanie oraz podniesienie zdolności przedsiębiorstw do pozyskania dotacji w perspektywie 2015-2020“

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie o tematyce „Dotacje na badania przemysłowe, prace rozwojowe i prototypowanie oraz podniesienie zdolności przedsiębiorstw do pozyskania dotacji w perspektywie 2015-2020“.

Jak pozyskać fundusze w ramach aktualnie dostępnych konkursów dotacyjnych oraz jak zdobyć dodatkowe punkty do ogólnej oceny?

Zwiększ swoje szanse i pozyskaj dofinansowania na rozwój przedsiębiorstwa.

Temat spotkania

Szanowni Państwo, niniejszym mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie o tematyce:

„Dotacje na badania przemysłowe, prace rozwojowe i prototypowanie oraz podniesienie zdolności przedsiębiorstw do pozyskania dotacji w perspektywie 2015-2020“.

Miejsce i termin

  • Szkolenie odbędzie się w dniu w dniu 06-05-2015 r. (środa),
  • w Dolnośląskiej Izbie Gospodarczej, ul. Świdnicka 39 (I piętro), Wrocław.

Program i szczegóły

W trakcie spotkania poruszone zostaną tematy dotyczące:

  • Przygotowania projektów i przedsiębiorstw do aplikowania o dotacje na projekty B+R oraz prototypowanie, nabory (1.1.1 oraz 1.1.2 ogłoszone przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju).
  • Maksymalizacji szans przedsiębiorstw na pozyskanie preferencyjnego finansowania poprzez audyt możliwości dotacyjnych. (więcej o audycie możliwości dotacyjnych).
  • Omówienie harmonogram naborów dotacyjnych do Regionalnego Programu Operacyjnego Dolnego Śląska.P

Pobierz – Program spotkania – 06-05-2015 Resulto


Jako wieloletni praktycy doradztwa gospodarczego, mamy świadomość, iż podstawą sukcesu przedsiębiorstwa, jest m.in. pozyskanie korzystnego finansowania dla projektów rozwojowych oraz sprawne zarządzanie kwestiami formalno-prawnymi, związanymi z realizacją projektów. Odpowiednie przygotowanie firmy, pozwoli Państwu skutecznie aplikować o fundusze unijne i poprawnie rozliczyć pozyskane środki.

Koszt uczestnictwa

  • dla członków DIG: 0 zł,
  • dla pozostałych uczestników: 150 zł + VAT,
  • cena obejmuje: materiały informacyjne, przerwę kawową oraz poczęstunek.

Potwierdzenie udziału

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: poczta@resulto.pl(dane: imię i nazwisko uczestnika, dane do faktury (ewentualnie), telefon, adres mailowy). Faktury zostaną Państwu wręczone w dniu spotkania. Szczegółowych informacji udziela, jak i przyjmuje zgłoszenia, Pan Wojciech Mielczarek – tel. 535 373 736.

Potwierdzenie uczestnictwa prosimy przesyłać do dnia 04 maja 2015 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Czytaj więcej o pisaniu wniosków dotacyjnych i aktualnych naborach.

Poznaj Zespół Resulto

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych i przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych, opracowujemy biznes plany oraz wnioski o dofinansowanie. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto_2

tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Dotacje dnia 8.04.2015 o godz. 15:07
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*