Administratorem danych osobowych jest Resulto Sp. z o.o., ul. Grabiszyńska 241, 53-234 Wrocław. Kontakt: listownie na adres siedziby, poprzez adres e-mail: poczta@resulto.pl. Administrator przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO* - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Resulto. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas do 30 dni w celu prezentacji usług oferowanych przez Resulto. Zgodnie z RODO przysługuje Państwu: a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych; c) prawo do usunięcia danych osobowych; d) prawo do ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; e) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi kontakt analityka oraz przygotowanie oferty.

Dotacje unijne – szkolenie "Podniesienie zdolności przedsiębiorstw do pozyskania dotacji oraz podatkowe ujęcie dotacji“

Jak nie przegapić okazji na pozyskanie dotacji?

Zbliżają się nowe możliwości pozyskania dotacji dla MŚP – z nowej perspektywy programowania 2014-2020 (dotacje unijne możliwe od 2015 r.). W latach 07-13 złożono prawie 300 tys. wniosków na łączną sumę dofinansowania 608,5 mld zł, a z pomocy unijnej skorzystało 14 872 mikro, 7587 małych, 3750 średnich oraz 1421 dużych firm. Jakie szanse na dotacje unijne czekają w 2015 roku na polskich przedsiębiorców, a jakie w kolejnych latach?

Szkolenie – Jak przygotować firmę, projekt oraz wniosek dotacyjny?

Szanowni Państwo, niniejszym mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie „Podniesienie zdolności przedsiębiorstw do pozyskania dotacji oraz  podatkowe skutki pozyskania dotacji“.

Termin i miejsce szkolenia

  • Szkolenie odbędzie się w dniu w dniu 19-12-2014 r. (piątek),
  • w Zachodniej Izbie Gospodarczej, ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43, Wrocław (wejście od ul. Kazimierza Wielkiego).

Organizatorzy

Szkolenie, z myślą o podniesieniu szans rozwojowych dolnośląskich przedsiębiorstw, organizowane przez:

  • TaxA Group Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego,
  • Resulto Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Gospodarczego.

Program i szczegóły szkolenia

Koszt szkolenia

  • Koszt uczestnictwa jednego uczestnika w szkoleniu: 190 zł + VAT,
  • W przypadku zgłoszenia więcej niż jednego uczestnika, cena za dzień szkolenia dla każdego z
    nich będzie wynosić 150 zł + VAT,
  • Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwę kawową oraz poczęstunek.

Potwierdzenie udziału

Osoby zainteresowane udziałem w naszym szkoleniu, prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: szkolenia@taxagroup.pl (dane: imię i nazwisko uczestnika, dane do faktury, telefon, adres mailowy).

Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu prosimy przesyłać do dnia 12 grudnia 2014r.

Czytaj więcej o pisaniu wniosków dotacyjnych i aktualnych naborach.

Poznaj Zespół Resulto

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych i przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto_2

tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,