Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne Warmia i Mazury – Regionalny Program Operacyjny województwo warmińsko-mazurskie – harmonogram naborów w 2016 roku

W 2016 – przede wszystkim firmy, ale nie tylko, będą miały szansę na pozyskanie dofinansowania – m.in. na rozwój i rozpoczęcie działalności, na badania i prace rozwojowe, wdrożenie wyników B+R, innowacje, czy inwestycje w infrastrukturę B+R. Nabory będą ogłaszane w ramach regionalnych programów operacyjnych oraz krajowych programów operacyjnych. Przedstawiamy harmonogram województwa warmińsko-mazurskiego na 2016 rok.

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

 Harmonogram naborów w 2016 roku w woj. warmińsko-mazurskim

w-m

 

 

Kiedy pierwsza szansa na dofinansowanie w woj. warmińsko-mazurskim?

Pierwsze nabory dla firm zostaną ogłoszone w lutym. Przedsiębiorcy będą mogli pozyskać dofinansowanie w ramach działania 4.2 Efektywność energetyczna i wykorzystanie OZE.

Na co będzie można otrzymać środki w 2016 roku w woj. warmińsko-mazurskim?

Fundusze unijne będą przeznaczone m.in. na:

 

  • inwestycje przedsiębiorstw w badania, rozwój i innowacje,
  • aktywizację zawodową,
  • internacjonalizację,
  • wsparcie przedsiębiorczości – rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2016

 Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2016


Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

 

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto

 tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje dnia 4.12.2015 o godz. 13:20
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*