Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne Wielkopolska – Regionalny Program Operacyjny województwo wielkopolskie – harmonogram naborów w 2016 roku

W 2016 roku odbędą się nabory dotacyjne m.in. dla firm, osób fizycznych i innych podmiotów. Przedsiębiorcy lub planujący rozpocząć działalność od 2015 do 2020 r. będą mieli wiele szans na pozyskanie środków unijnych na rozwój oraz wzrost konkurencyjności – np. dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz na inwestycje wdrażające nowe produkty, usługi, na badania i rozwój oraz infrastrukturę B+R. Nabory będą odbywać się w ramach regionalnych i krajowych programów operacyjnych. Przedstawiamy harmonogram województwa wielkopolskiego na 2016 rok.

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

btn_wyslij_zapytanie

 

Harmonogram naborów w 2016 roku w woj. wielkopolskim

wpe

 

 

Na co będzie można otrzymać środki w 2016 roku w woj. wielkopolskim?

Fundusze będą wspierać m.in.:

 

 • rozwój działalności przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych – dla przedsiębiorstw posiadających plan rozwoju eksportu,
 • innowacje produktowe i procesowe,
 • modernizację energetyczną budynków użyteczności publicznej,
 • aktywizację zawodową osób pozostających bez pracy – m.in. dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
 • usługi społeczne i zdrowotne.

Regionalne Programy Operacyjne – harmonogram 2016

 Krajowe Programy Operacyjne – harmonogram 2016


Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

 

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto

 tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje dnia 4.12.2015 o godz. 13:00
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

2 odpowiedzi do wpisu: Dotacje unijne Wielkopolska – Regionalny Program Operacyjny województwo wielkopolskie – harmonogram naborów w 2016 roku

 1. sabi pisze:

  ile kosztuje złorzenie papierów na dotacje i jaka jest szansa jej otrzymania chodzi mi o auto oraz pieniadze na cele zwiazane z reklama

  • resultopress pisze:

   Dzień dobry,

   Dziękuję za zainteresowanie ofertą Resulto Sp. z o.o.

   Koszt przygotowania wniosku dotacyjnego mocno zależy od typu programu dotacyjnego i cech Projektu – zwykle waha się w przedziale 5-10 tys. zł + opłata za sukces 3-5% wartość pozyskanej dotacji.
   (dla mikroprojektów dla osób bezrobotnych na rozpoczęcie działalności 1 tys. zł).

   Kupić auto osobowe z dotacji jest trudno – tylko w bardzo specyficznych projektach jest to możliwe.

   Wsparcie reklamą (nakładów o charakterze marketingowym) – możliwe jest jedynie w projektach, które dotyczą wyjścia na rynki zagraniczne – internacjonalizacji.

   Proszę o doprecyzowanie zapytania tj.:
   – czy chodzi tylko o dotacje czy również o jakaś inną formę finansowania biznesu/inwestycji (kredyt, pożyczka, inwestor)?
   – na co konkretnie potrzebne są środki finansowe – co firma zamierza nabyć/realizować w ramach dofinansowania,
   – jaka wartość inwestycji wchodzi w grę (od tego co i w jakiej wartości firma zamierza nabyć/finansować z dotacji w dużej mierze dobór programu dotacyjnego),
   – jaki wkład własny (gotówkowy) osoba/firma zapewnia (zwykle wymagane 35-55% na projekty inwestycyjne i 20-30% na projekty B&R),
   – czy rozważana inwestycja pozwoli wprowadzić na rynek jakiś nowy innowacyjny produkt/usługę lub proces produkcyjny? Jaki/jaką? Na tradycyjne produkty/usługi trudno będzie o dotację w tej perspektywie,
   – na ile pilny jest temat (do kiedy może Pan/Pani czekać z pozyskaniem dotacji),
   – lokalizacja inwestycji (co najmniej województwo),
   – liczba pracowników (obecna/prognozowana),
   – wartość przychodów za ostatnie 12 miesięcy.

   Proszę o odpowiedź na pytania dot. firmy/projektu a następnie będziemy kontaktować się aby dodatkowo omówić temat.

   Zapraszam do bezpłatnej subskrypcji newslettera (http://www.resulto.pl/zapisz-sie-na-newsletter/) oraz do korzystania z naszej bazy wiedzy (http://www.resulto.pl/baza-wiedzy/).

   Z poważaniem
   Jacek Puchalski
   tel. 783 366 476

Skomentuj

*