Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Dotacje unijne woj. mazowieckie – Działanie 1.5 RPO WM – ocena wniosków – nabór zakończony

Dzięki wolnym środkom został ogłoszony nabór wniosków dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach działania RPO WM 1.5 „Rozwój przedsiębiorczości”. Nabór wniosków trwał do 05.09.2014r. Był to ostatni konkurs dla sektora MSP w kończącej się unijnej perspektywie 2007-2013. Przedsiębiorcy mogli ubiegać się maksymalnie o 800 tys. zł wsparcia.  Wpłynęło 746 wniosków. Wsparcie zostanie udzielone w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

 Czytaj więcej o pisaniu wniosków dotacyjnych i aktualnych naborach.

Zakończenie naboru wniosków w województwie mazowieckim – Działanie 1.5 RPO WM

Konkurs RPO 1.5 cieszył się kolejny raz dużym zainteresowaniem wśród mikro, małych i  średnich przedsiębiorstw. W poprzednich edycjach było podobnie. Do tej pory, w ramach RPO 1.5 WM, 950 projektów zostało dofinansowanych na łączną kwotę 864,5 mln zł.

Tym razem całkowita kwota projektów złożonych w konkursie 14-krotnie przekroczyła dostępną pulę środków – złożono wnioski na 358 mln zł.

Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu, to IV kwartał 2014r. Lista projektów wybranych do dofinansowania oraz lista rezerwowa zostaną opublikowane na stronie internetowej www.mazowia.eu.

Więcej o konkursie RPO WM 1.5 w naszym poprzednim artykule.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 11.09.2014 o godz. 15:56
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*