Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Gotowi? Do startu. Start! 17,783 mln euro na "zielone technologie". Program z Funduszy Norweskich – Innovation Norway

 

Już niedługo, bo z początkiem marca 2014, rusza nabór wniosków do nowego Programu finansowanego z funduszy norweskich – „Innowacje w zakresie zielonych technologii”. Organizatorem konkursu jest norweska agencja rządowa – Innovation Norway. Natomiast już w lutym rozpoczyna się cykl seminariów informacyjnych dla potencjalnych beneficjentów.

Aktualizacja: Naszemu Klientowi, z branży tekstylnej, przyznano dotację w ramach niniejszego programu. Dofinansowanie przyznano m.in. na: ponowne wykorzystanie wody w procesie produkcyjnym, odzysk ciepła odpadowego, wymiana parku maszynowego na sprawniejszy i mniej energochłonny.

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie i aktualnych naborach.

Dla kogo program „zielone technologie”?

Program skierowany jest do polskich małych i średnich przedsiębiorstw, które samodzielnie lub wspólnie z partnerami, realizować będą projekty przyczyniające się do poprawy wpływu przedsiębiorstw na środowisko. Partnerami w projektach mogą być małe i duże przedsiębiorstwa, instytucje badawcze oraz klastry, zarówno z Polski, jak i Norwegii. Program należy do realizowanej w latach 2009-2014 perspektywy finansowej Funduszy Norweskich i EOG. Jego operatorem i jednocześnie organizatorem naboru wniosków o dofinansowanie, jest norweska instytucja – Innovation Norway.

Ile dotacji można pozyskać?

  • Pula przeznaczona na dofinansowanie projektów, wynosi 17 783 000 euro.
  • Minimalna kwota dotacji wynosi 170 000 euro,
  • Maksymalna kwota dotacji wynosi – 1 500 000 euro.

Więcej informacji na stronie organizatora naboru – http://www.norwaygrants-greeninnovation.no

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

Aby odpowiednio przygotować się do ubiegania się o dofinansowanie, przedsiębiorcy powinni rozpocząć pracę nad projektem / wnioskiem o dofinansowanie, odpowiednio wcześniej. Warto rozpocząć przygotowania już teraz – zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

Czytaj więcej o środkach unijnych dla Dolnego Śląska w latach 2014-2020.

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych. Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto

tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Źródła finansowania dnia 20.02.2014 o godz. 14:45
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*