Administratorem danych osobowych jest Resulto Sp. z o.o., ul. Grabiszyńska 241, 53-234 Wrocław. Kontakt: listownie na adres siedziby, poprzez adres e-mail: poczta@resulto.pl. Administrator przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO* - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Resulto. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas do 30 dni w celu prezentacji usług oferowanych przez Resulto. Zgodnie z RODO przysługuje Państwu: a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych; c) prawo do usunięcia danych osobowych; d) prawo do ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; e) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi kontakt analityka oraz przygotowanie oferty.

Gotowy dokument w kilka minut – bezpłatny kreator Legalus

Szybki, bezpieczny i darmowy. Tak najkrócej można opisać Legalusa – pierwszy w Polsce tak zaawansowany serwis, który pomoże ci w kilka minut stworzyć potrzebny dokument.

 

Legalus

Wychodząc naprzeciw potrzebom małych i średnich firm oraz osób prywatnych, stworzono nowoczesne narzędzie do tworzenia dokumentów prawnych on-line. Legalus to szybki kreator, dzięki któremu w kilka chwil samodzielnie przygotujesz odpowiednie pismo. Jest tworzony przy ścisłej współpracy prawników, programistów i specjalistów od użyteczności aplikacji, dlatego jest tak funkcjonalnym i intuicyjnym narzędziem.

Aby z niego skorzystać, wystarczy, że na stronie internetowej Legalusa wyszukasz interesujący Cię dokument. Może to być na przykład:

  • umowa o pracę,
  • wypowiedzenie umowy o pracę,
  • pełnomocnictwo,
  • wezwanie do zapłaty,
  • reklamacja

Legalus udostępnia głównie dokumenty pracownicze i księgowe, a baza na bieżąco jest uzupełniania o dokumenty przeznaczone nawet dla niszowych branż. Po dokonaniu wyboru system poinformuje Cię, jakie dokumenty powinieneś mieć przy sobie, by tworzenie dokumentu poszło sprawnie.  Następnie uzupełniasz na komputerze formularz dokumentu – w kilku prostych krokach system wypyta Cię o potrzebne do stworzenia dokumentu dane. Zaoszczędzić czas pomaga też funkcja automatycznego wstawiania wcześniej zapamiętanych danych (np. adresowych). Z kolei połączenie Legalusa z bazą przedsiębiorstw umożliwia, po wpisaniu numeru NIP lub REGON, pobranie danych kontrahenta. Na końcu otrzymasz w pełni zindywidualizowany, aktualny, poprawny językowo dokument, gotowy do podpisania. Wygląda on tak jak ten przygotowany przez prawnika.

Zarejestruj się do Legalusa!

logo_legalus-gif

Profesjonalny

Na każdym etapie powstawania dokumentu, możesz korzystać ze wskazówek przygotowanych przez prawnika. Dzięki temu dokument będzie zawierał wszystkie potrzebne zapisy i zyskasz niemal stuprocentową pewność, że umowa będzie ważna i zgodna z przepisami prawa.

Dokumenty tworzą adwokaci i radcy prawni – zapewnia Sebastian Kondracki, wiceprezes spółki SerwisPrawa.pl, właściciela systemu Legalus. – Każdy plik powiązany jest z Systemem Informacji Prawnej neoLEX, dzięki czemu, w przypadku zmiany przepisów, redaktorzy serwisu są szybko powiadamiani o konieczności przeprowadzenia aktualizacji. Legalus jest więc na pewno rozsądniejszym rozwiązaniem niż, tak licznie dostępne w Internecie, wzory dokumentów, które są często pobierane z niezaufanych i nieaktualnych źródeł.

Bezpieczny

Poza szybkością, łatwością i poprawnością tworzenia dokumentów, zaletą Legalusa jest bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Podczas wypełniania formularza połączenie jest szyfrowane, a wygenerowany dokument zostanie zapisany w zabezpieczonym hasłem panelu klienta, do którego zawsze będziesz mieć dostęp.

Bezpłatny

Legalus powstał z myślą o przedsiębiorcach (głównie z sektora MiŚP), dla których zawieranie umów z pracownikami lub ich wypowiadanie, wystawianie nakazów zapłaty czy not odsetkowych, to codzienność.

Dzięki Legalusowi możesz bezpłatnie i bez wychodzenia z domu, czy biura stworzyć profesjonalny dokument. Obecnie serwis jest zupełnie darmowy – można bez ograniczeń tworzyć i pobierać dokumenty. Natomiast twórcy Legalusa zapewniają, że po wprowadzeniu opłat (będą to kwoty od kilku, do kilkunastu złotych), każdy użytkownik raz na 30 dni będzie mógł wygenerować dokument bezpłatnie. Zatem małe firmy, które nie potrzebują tworzyć wielu pism, w praktyce będą korzystać z Legalusa zawsze bez kosztów. Tym firmom, które częściej tworzą dokumenty, dedykowane są korzystne cenowo abonamenty.

Biznesowy

Legalus, jako jedyne narzędzie w Polsce, oferuje rozbudowaną bazę darmowych dokumentów do samodzielnego tworzenia, połączoną z innymi przydatnymi usługami. Kolejne planowane funkcjonalności systemu są opracowywane we współpracy z przedsiębiorcami i organizacjami ich zrzeszającymi, dlatego coraz bardziej odpowiada potrzebom tej grupy. Korzystający z Legalusa otrzymują też bonusy od partnerów serwisu – zniżki na usługi, darmowe programy do obsługi księgowej itp. Legalus jest więc nie tylko bezpłatnym generatorem dokumentów, pozwalającym zaoszczędzić czas i pieniądze wydane na prawnika, ale i narzędziem wspierającym przedsiębiorców.

Zarejestruj się do Legalusa.

logo_legalus-gif

Tagi: , , , , ,