Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Ile kosztuje biznes plan? Jaka jest cena biznes planu i od czego zależy?

Często pojawia się pytanie, od czego zależy koszt opracowania Biznes PlanuOdpowiadamy:

 

Koszt opracowania biznes planu, to pochodna pracochłonności (i stawek godzinowych) pracującego nad nim zespołu oraz kompletności materiałów udostępnianych przez Zleceniodawcę. Nie ma reguły i sztywnego cennika. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie zgodnie z preferencjami i możliwościami Klienta. Ceny biznes planów, które opracowaliśmy, wahały się od tysiąca, do kilkunastu tysięcy złotych.

 

btn_wyslij_zapytanie

 

Jak napisać biznes plan? Porady.

 

Od czego zależy cena biznes planu?

  • Pracochłonność i stawki godzinowe zależą od wymagań dot. szczegółowości opracowania oraz niezbędnych kwalifikacji zaangażowanych ekspertów (im bardziej wymagający projekt tym niezbędne wyższe kwalifikacje). Zwykle jest tak, że im większa wartość środków finansowych angażowanych w projekt, tym Zleceniodawca oczekuje bardziej precyzyjnego podejścia i bardziej szczegółowego opracowania, co podnosi trafność Planu, ale powoduje wzrost kosztów opracowania.

 

Jak napisać biznes plan – infografika.

 

  • Z drugiej strony koszty opracowania są tym mniejsze, im początkowe materiały dot. projektu dostarczone przez Zamawiającego są wyższej jakości i bardziej kompletne (w wariancie idealnym pokrywają pełne zapotrzebowanie informacyjne i trzeba je tylko właściwie opracować/ułożyć i wyciągnąć wnioski.

bezpłatny kontakt z analitykiem Resulto

 

Najprostsze biznes plany, to koszt zaledwie 2-3 tys. zł – najdroższe, to koszt rzędu 20-30 tys. zł.

 

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych, opracowujemy biznes plany, wnioski dotacyjne oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Zakładanie firmy, Źródła finansowania dnia 22.03.2015 o godz. 09:43
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

2 komentarze wpisu: Ile kosztuje biznes plan? Jaka jest cena biznes planu i od czego zależy?

Skomentuj

*