Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Jak napisać biznes plan? Infografika

Jak napisać biznes plan i jakie korzyści daje biznes plan?Dobrze opracowany biznes plan jest kluczem do sukcesu. Jest niezwykle pomocny w jasnym określeniu celów i pełnej strategii biznesu. Liczy się przede wszystkim nowatorski i skuteczny pomysł z oceną przedsięwzięcia, pozwalający odnaleźć się na konkurencyjnym rynku. Ważne, by przekonać innych do idei i zapewnić o możliwości osiągnięcia zysków i ogólnych korzyści. Jak zatem napisać biznes plan, który zapewni sukces?

W celu ułatwienia sprawy przygotowaliśmy infografikę. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Jak napisać biznes plan – praktyczne porady.

Jak napisać biznes plan? 

 

Czytaj więcej o korzyściach z biznes planu.

 .

Zaplanuj mądrze swój biznes – prosty, bezpłatny model prognostyczny jest dostępny tutaj. O pełną wersję zapytaj analityka Resulto.

.

Czytaj więcej o pisaniu wniosków dotacyjnych i aktualnych naborach.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych. Opracowujemy wnioski dotacyjne oraz biznes plany. Zapytaj o naszą ofertę:

tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Umieść infografikę na swojej stronie:

<a href=”http://www.resulto.pl/wp-content/uploads/2012/12/info_biznesplan.png”><img title=”info_biznesplan” alt=”” src=”http://www.resulto.pl/wp-content/uploads/2012/12/info_biznesplan.png” width=”640″ height=”3155″ /></a>

Udostępnianie infografiki w internecie może odbywać się jedynie na licencji Creative Commons – Attribution & Share Alike. W tym celu skopiuj powyższy kod i wklej go na stronę.

Udostępnianie materiału w mediach tradycyjnych może odbywać się jedynie z podaniem adresu URL strony głównej i informacji o autorze.

Tagi: , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Start up, Zakładanie firmy dnia 17.02.2015 o godz. 09:17
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

6 komentarzy wpisu: Jak napisać biznes plan? Infografika

Skomentuj

*