Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Konkurs Małopolski Inkubator Pomysłowości 2013

Trwa rekrutacja do konkursu „Małopolski Inkubator Pomysłowości 2013”, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Poszukiwane są ciekawe i innowacyjne pomysły biznesowe, które mają szansę na komercjalizację i rynkowy sukces.

Konkurs Małopolski Inkubator Pomysłowości 2013

Konkurs na biznes plany skierowany jest do doktorantów szkół wyższych oraz placówek naukowych, których siedziba lub oddział mieszczą się na terenie Małopolski. Czas nadsyłania formularzy zgłoszeniowych mija 25 marca 2013. Oczekiwane są biznesplany zawierające pomysły o wysokim poziomie innowacyjności (nowatorskie produkty, usługi, ale też innowacyjne podejście do wytwarzania, sprzedaży lub dystrybucji produktów).

Za najlepszy pomysł wygrana wynosi 20 tys. zł brutto, laureat drugiego miejsca otrzyma 15 tys. zł, a trzeciego — 10 tys. zł.

Dodatkowo: informacja o tanich pożyczkach na finansowanie przedsiębiorstw.

bezpłatny kontakt z analitykiem Resulto

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych.

Zapytaj o ofertę na opracowanie profesjonalnego Biznes Planu.

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Start up, Zakładanie firmy, Źródła finansowania dnia 6.03.2013 o godz. 22:12
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*