Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2013

Fundacja Kronenberga przy banku Citi Handlowy po raz dziewiąty nagrodzi przedsiębiorców zarządzających najmniejszymi biznesami. Właśnie rozpoczęła rekrutację do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku, która potrwa do 19 kwietnia 2013.

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2013

Konkurs adresowany do firm, które zatrudniają mniej niż 10 pracowników, a ich roczny obrót lub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 mln EUR. Misją konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm, a także promowanie najlepszych z nich.

Do tej pory nagrodzono (w ramach poprzednich edycji konkursu) 83 przedsiębiorstwa z różnych branż — zarówno nowych technologii, jak i oferujących produkty wytwarzane tradycyjnymi metodami. W ubiegłym roku tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku wywalczyło wydawnictwo Kurtiak i Ley, specjalizujące się w książkach bibliofilskich.

Więcej o nowoczesnych metodach zarządzania małymi firmami: Outsourcing finansowy.

bezpłatny kontakt z analitykiem Resulto

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel. +48 783 366 476, poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Start up, Zakładanie firmy dnia 6.03.2013 o godz. 22:19
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*