Administratorem danych osobowych jest Resulto Sp. z o.o., ul. Grabiszyńska 241, 53-234 Wrocław. Kontakt: listownie na adres siedziby, poprzez adres e-mail: poczta@resulto.pl. Administrator przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO* - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Resulto. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas do 30 dni w celu prezentacji usług oferowanych przez Resulto. Zgodnie z RODO przysługuje Państwu: a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych; c) prawo do usunięcia danych osobowych; d) prawo do ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; e) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi kontakt analityka oraz przygotowanie oferty.

Konkursy dla Start-up

dotacje dla firm - start

Resulto wspiera pomysłodawców w aplikowaniu do konkursów.

Konkursy dla Start-up aktualne na dzień 11 stycznia 2013

Inkubator IdeaBox

Ruszyła III edycja konkursu Inkubator Przedsiębiorczości Idea Bank – to szansa dla dobrego start-up na pozyskanie finansowania do 250 000 zł oraz dodatkowe korzyści w postaci wsparcia menedżerskiego. Ponadto Inkubator pokrywa koszty założenia spółki, opłaca księgowość i wsparcie prawne przez pierwsze pół roku.

Pressbublika

Do wygrania 50 000 zł, 30 000 zł, 10 000 zł za najlepszy pomysł na biznes poparty dobrym biznes planem.  Jeżeli planujesz uruchomić własny biznes masz tutaj dodatkowe wsparcie w formie konkursu: https://www.rp.pl/ekonomia.

PKPP Lewiatan i sieć Aniołów Biznesu – Lewiatan Business Angels

1 grudnia 2012 r. wystartowała III edycja konkursu Zacznij.biz: Pomysł – biznes – sukces! Konkurs to szansa dla tych, którzy planują przekształcić swoje innowacyjne projekty w przedsięwzięcia biznesowe. Autorzy najlepszych projektów będą mogli osobiście zaprezentować je inwestorom – Aniołom Biznesu, by pozyskać środki na rozwój przedsięwzięć i wdrożenie nowych technologii.

Narodowym Program Przedsiębiorczości – „Pierwszy krok w biznesie”

Program prowadzony przez PARP przeznaczony dla osób w wieku do 29 lat.  Do wygrania (za napisanie najlepszego biznes planu) 60 tys.  zł na rozpoczęcie działalności.

StartupHighway

StartupHighway będzie akceptował zespoły tworzące startupy na wczesnym etapie rozwoju z branży IT oraz mobilnych technologii. Program (litewskiego) akceleratora, przyjmującego zgłoszenia startupów z Europy Wschodniej jak i Środkowej opiera się na trzynastotygodniowym programie wspierającym zespoły tworzące startupy. W zamian za 10% akcji startupu, akcelerator oferuje 14 tysięcy euro w ramach inwestycji. Szansę dostania się do programu ma 10 zespołów.

Gdyński Biznesplan 2013

Wieloetapowy konkurs z częścią edukacyjną w którym wygrywa najlepszy biznesplan a główna nagroda to 20 000 zł (15 000 zł i 10 000 zł) na rozwój własnej firmy oraz kilka dodatkowych korzyści niegotówkowych. Termin składania aplikacji mija 31.01.2013.

GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii

GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii to zapoczątkowany i prowadzony dla polskich przedsiębiorców projekt Ministerstwa Środowiska, który wyszukuje najlepsze technologie sprzyjające ochronie środowiska i wspiera ich międzynarodowy transfer. Co roku polskie firmy zgłaszają do udziału w przedsięwzięciu, w ramach konkursu, nowe, innowacyjne rozwiązania. Te następnie oceniają niezależni eksperci, wybierając laureatów.

Zwycięstwo w GreenEvo to liczne korzyści dla firm. Wśród nich znajdują się m.in.: uczestnictwo w misjach gospodarczych wraz z przedstawicielami polskiego rządu, bezpłatne szkolenia ze sprzedaży, ochrony własności intelektualnej oraz dostępnych ścieżek finansowania, produkcja indywidualnych filmów promocyjnych o każdej z technologii czy stałe wsparcie ze strony ekspertów projektu GreenEvo.

Dragons’ Den (to konkurs z przymrużeniem oka)

Resulto poszukuje pomysłodawców zainteresowanych startem w programie telewizyjnym „Dragons’ Den”. Na promocyjnych zasadach opracujemy biznes plan dla start up oraz będziemy wspierać przedsiębiorcę w przygotowaniu aplikacji do programu. W kolejnym kroku doradzimy w trakcie negocjacji umowy inwestycyjnej.

Global Startup Challenge 2013

Do 24 lutego osoby, które mają innowacyjny pomysł na e-biznes, mogą się zgłaszać do konkursu Global Startup Challenge. Można to zrobić za pośrednictwem strony konkursu — www. globstartup.com. Najlepsze projekty mają szansę na uzyskanie finansowania w wysokości nawet 1 mln zł. Organizatorzy wybiorą zgłoszenia, które mają największy potencjał.

 Zapytaj o ofertę na opracowanie profesjonalnego Biznes Planu.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych.
Zapytaj o naszą ofertę:

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

wycena znaku - zapytanie
Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,