Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Konsultacje i doradztwo dotacyjne – Uwierz w swój sukces

Przebrnięcie przez gmatwaninę prawną i informacyjną, regulującą praktyczną dostępność dotacji dla biznesu jest bardzo czasochłonne.  Doświadczyliście tego?

Eksperci Resulto oszczędzą Twój czas udzielając konsultacji dotacyjnych – Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Konsultacje i doradztwo dotacyjne

Znajdź odpowiednią dotacje dla siebie i firmy (tabelka) ⇐

btn_wyslij_zapytanie

Oszczędź swój cenny czas!

W biznesie obowiązuje zasada, że czas to pieniądz, a najważniejszym celem przedsiębiorstwa jest osiąganie zysku. Dobre ułożenie wszystkich elementów składających się na sukces firmy nie jest prostym zadaniem.

W ramach usługi Konsultacje z doradcą Resulto oferuje m.in.:

 

  • wielostronna ocena potencjału dotacyjnego przedsiębiorstwa oraz przedmiotowego projektu biznesowego,
  • rekomendacje pozwalające znacząco zwiększyć szanse na pozyskanie dotacji,
  • omówienie aktualnie dostępnych dotacji dla konkretnego przedsiębiorcy,
  • omówienie pożyczek preferencyjnych dostępnych dla konkretnego przedsiębiorcy (z uwzględnieniem indywidualnych cech biznesu),
  • udzielenie informacji na temat dostępności innych preferencyjnych źródeł finansowania,
  • weryfikacja poprawności sporządzonych wniosków dotacyjnych,

 

Udzielamy fachowej i szybkiej odpowiedzi poprzez pocztę elektroniczną, w rozmowie telefonicznej lub w trakcie bezpośredniego spotkania z doradcą.

Przedstaw swoje pytania i zamów usługę przez email: poczta@resulto.pl lub telefonicznie: 783 366 476. Zapraszamy.

Cena usługi wynosi 100 zł za godzinę zegarową + podatek VAT.

 

Czytaj więcej o tym jak nie przegapić szansy na dotacje.

Czytaj więcej o zmianach w dotacjach w latach 2014-2020.

 

Pomagamy w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie unijne oraz pisaniu biznes planów. Przeprowadzamy również audyt możliwości dotacyjnych. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj w celu ustalenia szczegółów współpracy: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Dotacje, Zakładanie firmy, Zarządzanie, Źródła finansowania dnia 24.09.2015 o godz. 17:26
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*