Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Kryteria podziału umów leasingu od strony ich przedmiotu

Analizując umowy leasingu od strony ich przedmiotu, można mówić o następującym podziale.

Kryteria podziału umów leasingu od strony ich przedmiotu

Leasing rzeczy ruchomych, przy czym dominuje tu leasing samochodów, maszyn i urządzeń, ale także linii produkcyjnych, sprzętu medycznego i wyposażenia gabinetów kosmetycznych, sprzętu biurowego (komputerów, drukarek, central telefonicznych), wyposażenia sklepów czy restauracji.

Leasing nieruchomości, w tym budynków, budowli, lokali użytkowych, biur, magazynów czy hal produkcyjnych oraz wszelkich innych nieruchomości.

Leasing rzeczy używanych, który również zyskuje na popularności, a polega na oddaniu do używania rzeczy używanych – dominuje w tym przypadku leasing samochodów, maszyn i urządzeń, komputerów.

 Czytaj więcej o Leasing.

Zapytaj o pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty finansowania inwestycji – m.in. pożyczki unijne JEREMI

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel. +48 783 366 476, poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

 

Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Leasing, Źródła finansowania dnia 20.02.2013 o godz. 00:01
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Jedna odpowiedź do wpisu: Kryteria podziału umów leasingu od strony ich przedmiotu

Skomentuj

*