Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Liczba urzędników w Polsce

Liczba urzędników w Polsce w okresie ostatniego ćwierćwiecza wzrosła prawie trzykrotnie.  W tym czasie liczba mieszkańców Polski wzrosła o niecały 1% (1988 – 37,9 mln, 2010 – 38,2 mln) a liczba zatrudnionych poza sferą budżetową wzrosła o 9% (2002 – 11,1 mln, 2010 – 12,2 mln).

Smutne brawo dla polityków organizujących nasze Państwo.

 

Liczba urzędników w Polsce

btn_wyslij_zapytanie

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosków dotacyjnych i aktualnych naborach.

 

sc

Znajdź odpowiednią dotacje dla siebie i firmy (tabelka) ⇐

P.S. Nie przepadamy za autorem infografiki ale tym razem gratulujemy ciekawej prezentacji.

 

Czytaj więcej o liczbie urzędników w Polsce.

Czytaj więcej o sposobie opracowywania strategii.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych – m.in. biznes plany, wnioski dotacyjne. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

 

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Ekonomia na co dzień dnia 7.01.2013 o godz. 14:00
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

11 komentarzy wpisu: Liczba urzędników w Polsce

 1. Rozsadny pisze:

  Glupi ludzie narzekaja ze nas wiele ale bez nas ten kraj stanolby w miejscu.
  Bez nas nie mialby kto wywiezc smieci, nie byloby bezplatnej sluzby zdrowia czy na starosc kazdy by zdychal żebrząc o resztki
  zastanowcie sie co piszecie

  • noeal pisze:

   SMIESZNE TE RZECZY PRAWISZ CZLOWIEKA ZASTEPUJE MASZYNA I TAK W TYM WYPADKU W ZUSIE PRACUJE CORAZ WIECEJ LUDZI A ZA SAM SYSTEM INF ZAPLACILI TYLE ZEBYS NA MARSA POLECIAL I SPOWROTEM

  • Obywatel pisze:

   Ja tylko jestem ciekaw jak te urzędy mają działać sprawniej, jeśli jest Was coraz więcej i jednocześnie języka polskiego nie znacie. Szkoda mi mojej kasy na Was.

 2. Marcin pisze:

  Urzędników nie jest za dużo, biorąc pod uwagę całościowy zakres ich działalności jako kasty. Problem, że są maksymalnie niewydajni, roszczeniowi, nierzadko z nadania politycznego, a więc bez kompetencji, ale za to z plecami, więc z takim bagażem „jest piętnasta, ja już skończyłam pracę” to niestety norma.

Skomentuj

*