Administratorem danych osobowych jest Resulto Sp. z o.o., ul. Grabiszyńska 241, 53-234 Wrocław. Kontakt: listownie na adres siedziby, poprzez adres e-mail: poczta@resulto.pl. Administrator przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO* - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Resulto. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas do 30 dni w celu prezentacji usług oferowanych przez Resulto. Zgodnie z RODO przysługuje Państwu: a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych; c) prawo do usunięcia danych osobowych; d) prawo do ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; e) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi kontakt analityka oraz przygotowanie oferty.

Liczba urzędników w Polsce

Liczba urzędników w Polsce w okresie ostatniego ćwierćwiecza wzrosła prawie trzykrotnie.  W tym czasie liczba mieszkańców Polski wzrosła o niecały 1% (1988 – 37,9 mln, 2010 – 38,2 mln) a liczba zatrudnionych poza sferą budżetową wzrosła o 9% (2002 – 11,1 mln, 2010 – 12,2 mln).

Smutne brawo dla polityków organizujących nasze Państwo.

 

Liczba urzędników w Polsce

btn_wyslij_zapytanie

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosków dotacyjnych i aktualnych naborach.

 

sc

Znajdź odpowiednią dotacje dla siebie i firmy (tabelka) ⇐

P.S. Nie przepadamy za autorem infografiki ale tym razem gratulujemy ciekawej prezentacji.

 

Czytaj więcej o liczbie urzędników w Polsce.

Czytaj więcej o sposobie opracowywania strategii.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych – m.in. biznes plany, wnioski dotacyjne. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

 

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Ekonomia na co dzień dnia 7.01.2013 o godz. 14:00
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

12 komentarzy wpisu: Liczba urzędników w Polsce

 1. Tomek pisze:

  @Rozsadny „Bez nas nie mialby kto wywiezc smieci, nie byloby bezplatnej sluzby zdrowia czy na starosc kazdy by zdychal żebrząc o resztki”….

  Tia… bo w latach osiemdziesiątych tego nie było i ludzie na starość żebrali o resztki… A przypomnijmy – było 3 razy mniej urzędników… i nie mieli komputerów a panowała wtedy gospodarka centralnie planowana (to tak dla przypomnienia).

  Najwyraźniej komputeryzacja nie służy wydajności pracy w urzędach. Trzeba im komputery pozabierać bo nic tylko w sapera grają, układają pasjanse i siedzą na fejsie… 😛

 2. Rozsadny pisze:

  Glupi ludzie narzekaja ze nas wiele ale bez nas ten kraj stanolby w miejscu.
  Bez nas nie mialby kto wywiezc smieci, nie byloby bezplatnej sluzby zdrowia czy na starosc kazdy by zdychal żebrząc o resztki
  zastanowcie sie co piszecie

  • noeal pisze:

   SMIESZNE TE RZECZY PRAWISZ CZLOWIEKA ZASTEPUJE MASZYNA I TAK W TYM WYPADKU W ZUSIE PRACUJE CORAZ WIECEJ LUDZI A ZA SAM SYSTEM INF ZAPLACILI TYLE ZEBYS NA MARSA POLECIAL I SPOWROTEM

  • Obywatel pisze:

   Ja tylko jestem ciekaw jak te urzędy mają działać sprawniej, jeśli jest Was coraz więcej i jednocześnie języka polskiego nie znacie. Szkoda mi mojej kasy na Was.

 3. Marcin pisze:

  Urzędników nie jest za dużo, biorąc pod uwagę całościowy zakres ich działalności jako kasty. Problem, że są maksymalnie niewydajni, roszczeniowi, nierzadko z nadania politycznego, a więc bez kompetencji, ale za to z plecami, więc z takim bagażem „jest piętnasta, ja już skończyłam pracę” to niestety norma.

Skomentuj

*