Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Nasz klient innowatorem roku 2018 – Solar Networks

Resulto Solar MKS

Resulto Solar MKS NFOŚ Sokół

Klient Resulto został innowatorem roku 2018.

..

W konkursie „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” promującym najbardziej innowacyjne i nowatorskie projekty, laureatem w kategorii – Przemysł jutra została firma Solar Networks Sp. z o.o. za realizacje projektu Mobile Solar Container.

..

Mobile Solar Container (MSC) to nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące promieniowanie słoneczne do produkcji energii elektrycznej. Dzięki swej mobilnej i kompaktowej formie MSC może być szybko dostarczony i uruchomiony w niemal dowolne miejsce w jakim występuje brak dostępu do energii elektrycznej (np. miejsce katastrof naturalnych).  Kontenerowa konstrukcja pozwala na transport kolejowy, ciężarowy, helikopterowy.

..

MSC jest bezobsługowym i w pełni autonomicznym urządzeniem niewymagającym uzupełniania paliwa, kontroli i wymiany płynów eksploatacyjnych. Dzięki zastosowaniu akumulatorów, dowolna część wyprodukowanej energii może być magazynowana i konsumowana np. w godzinach nocnych lub podczas złej pogody.

..
Na realizacje powyższego projektu Solar uzyskał dotacje przy współpracy z Resulto które przygotowywało i przeprowadziło proces uzyskania i rozliczania dotacji. (Konkurs dotacyjny z którego pozyskano dofinansowanie to: NFOŚiGW – Sokół 5.12 – dotacja na pro środowiskowe projekty badawcze i wdrożeniowe – poziom do 80% – kolejny nabór: 2019-06-03  – 2019-10-31.

 

Dzięki naszej pracy firmy korzystają z finansowania zewnętrznego. Resulto ułatwia wdrażanie innowacji i postępu technologicznego.

Dotacje na innowacje

Znajdź odpowiednią dotacje dla siebie i firmy oraz zapoznaj się z ofertą Resulto.

btn_wyslij_zapytanie

 

Resulto wspomaga przedsiębiorców w opracowywaniu różnorodnych analiz i dokumentacji wspierajacych rozwoj biznesu. Przejrzyste i wyczerpujące informacje o wynikach prowadzonej i planowanej działalności pozwalają na skuteczne przeprowadzanie przedsięwzięć, podejmowanie trafnych decyzji i poprawę wyników firmy.

 

 

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

.

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

dotacje na innowacje - kontakt z analitykiem

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Case study, Dotacje dnia 4.03.2019 o godz. 16:51
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*