Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Polska 10 lat w UE – inwestycje z dotacji unijnych

Plebiscyt „Ale się zmieniło” rozstrzygnięty.

Wybrano najciekawsze przedsięwzięcia zrealizowane w ostatnich 10 latach dzięki dotacjom z Unii Europejskiej. Internauci i telewidzowie oddawali swoje głosy na 80 różnych projektów z całej Polski (po 5 z każdego województwa).

Inwestycje w Polsce z dotacji unijnych

Oddano prawie 24 tysiące głosów. Najwięcej głosów otrzymało Centrum Tradycji i Turystyki Gór Świętokrzyskich, a inwestycje z województwa świętokrzyskiego zebrały razem największą liczbę głosów. Na drugim miejscu uplasowała się inwestycja z Zamościa – rewitalizacja Starego Miasta, a na trzecim Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Województwa, z których inwestycje uzyskały najwięcej głosów internautów:

  • świętokrzyskie,
  • lubelskie,
  • łódzkie.

Mimo iż województwo dolnośląskie nie zostało docenione w głosowaniu, wcześniej wyróżnione i wybrane do konkursu zostały następujące inwestycje z Dolnego Śląska:

  • Dolnośląski odcinek drogi ekspresowej S8.
  • Odtworzenie Zabytkowego Historycznego Kompleksu Dworca Wrocław Główny z przebudową kolejowej infrastruktury technicznej.
  • Modernizacja linii kolejowych w relacjach między aglomeracjami miejskimi i w aglomeracjach.
  • Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów Wrocławskie Centrum Badań.
  • Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku.

Czytaj więcej o nowej perspektywie unijnej 2014-2020.

Czytaj więcej o rozliczaniu projektu unijnego.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych.

Zapytaj o naszą ofertę:

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje dnia 2.06.2014 o godz. 10:43
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*