Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Pozytywna Energia na Dolnym Śląsku – bezpłatne doradztwo


Zaprzyjaźniona firma oferuje BEZPŁATNE szkolenia i doradztwo: Pozytywna Energia na Dolnym Śląsku – bezpłatne doradztwo w zakresie zmniejszenia kosztów zużycia energii (audyty energetyczne).

Bezpłatne szkolenia i doradztwo: Pozytywna Energia na Dolnym Śląsku

Średnio 120 godzin pracy audytorów m.in. pomiary kamerą termowizyjną, skutkującej kompleksowym opracowaniem (studium) wskazującym rozmaite rozwiązania techniczne i finansowe pod kątem ograniczenia energochłonności.

Jeśli Państwa przedsiębiorstwo jest zainteresowane projektem, nasz przedstawiciel może osobiście przedstawić szczegóły propozycji. Poniżej są dane kontaktowe do biura projektu we Wrocławiu:

Biuro projektu: ul. Robotnicza 72 F, lok. 209-210, 53-607 Wrocław

tel./fax: 71 / 788 54 49,

e-mail: k.kleczek@katana-konsulting.pl

 

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych.
Zapytaj o naszą ofertę:

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

Tagi: ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Dotacje dnia 17.09.2013 o godz. 20:05
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*