Dotacje unijne - szkolenie dla przedsiębiorców | Firma konsultingowa Resulto
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Spotkanie informacyjne – aktualne nabory – Dotacje na wdrażanie wyników prac B+R, tworzenie i rozwój infrastruktury B+R, innowacje produktowe oraz bony na innowacje dla MSP

training-room-1239804

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne „Dotacje na wdrażanie wyników prac B+R, tworzenie i rozwój infrastruktury B+R, innowacje produktowe oraz bony na innowacje dla MSP”.

Jak pozyskać fundusze w ramach aktualnie dostępnych konkursów PO Inteligentny Rozwój oraz Polska Wschodnia? Jak zdobyć dodatkowe punkty do ogólnej oceny?

 btn_wyslij_zapytanie

 Temat spotkania

Szanowni Państwo, niniejszym mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie o tematyce:

 

„Dotacje na wdrażanie wyników prac B+R, tworzenie i rozwój infrastruktury B+R, innowacje produktowe oraz bony na innowacje dla MSP”

 

Miejsce i termin

  • Szkolenie odbędzie się w dniu w dniu 17-08-2015 r. (poniedziałek),
  • w Dolnośląskiej Izbie Gospodarczej, ul. Świdnicka 39 (I piętro), Wrocław.

Program i szczegóły

W trakcie spotkania poruszone zostaną tematy dotyczące:

 

  • Przygotowania projektów i firm do aplikowania o dotacje na projekty B&R oraz inwestycyjne – nabory 1.3.1, 2.3.2, 3.2.1 oraz 2.1 ogłoszone w ramach PO Inteligentny Rozwój,
  • Omówienie harmonogram naborów dotacyjnych do Regionalnego Programu Operacyjnego Dolnego Śląska.

Pobierz – Program spotkania – 17-08-2015 Resulto


Jako wieloletni praktycy doradztwa gospodarczego, mamy świadomość, iż podstawą sukcesu przedsiębiorstwa, jest m.in. pozyskanie korzystnego finansowania dla projektów rozwojowych oraz sprawne zarządzanie kwestiami formalno-prawnymi, związanymi z realizacją projektów. Odpowiednie przygotowanie firmy, pozwoli Państwu skutecznie aplikować o fundusze unijne i poprawnie rozliczyć pozyskane środki.

Koszt uczestnictwa

  • dla członków DIG: 0 zł,
  • dla pozostałych uczestników: 99 zł + VAT,
  • cena obejmuje: materiały informacyjne, przerwę kawową oraz mały poczęstunek.

Potwierdzenie udziału

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: poczta@resulto.pl (dane: imię i nazwisko uczestnika, dane do faktury (ewentualnie), telefon, adres mailowy). Faktury zostaną Państwu wręczone w dniu spotkania. Szczegółowych informacji udziela oraz przyjmuje zgłoszenia, Pan Wojciech Mielczarek – tel. 535 373 736. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Potwierdzenie uczestnictwa prosimy przesyłać do dnia 15 sierpnia 2015 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Czytaj więcej o pisaniu wniosków dotacyjnych i aktualnych naborach.

Poznaj Zespół Resulto

 

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych i przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych, opracowujemy biznes plany oraz wnioski o dofinansowanie. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

630x200-baner-resulto_2

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje dnia 4.08.2015 o godz. 10:08
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*