Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Szansa na darmową promocję – konkurs dla start-up

Małe firmy wprowadzające nowe rozwiązania mogą zawalczyć o laury w prestiżowym konkursie Komisji Europejskiej.

Konkurs RegioStars

Kolejna edycja przedsięwzięcia RegioStars, którego celem jest nagradzanie najlepszych przedsięwzięć realizowanych przy finansowym wsparciu funduszy z polityki spójności. Konkurs obejmuje tylko kraje Unii Europejskiej. Jedna z jego kategorii jest przeznaczona tylko dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się projektami o wysokim poziomie innowacyjności realizowanymi z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (POIG). Do konkursu można zgłaszać zarówno przedsięwzięcia zakończone, jak i będące w zaawansowanym etapie. Najlepsze projekty będą promowane jako dobre praktyki do naśladowania w innych regionach Unii Europejskiej.

Inne konkursy dla start-up.

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Dotacje, Start up, Zakładanie firmy, Źródła finansowania dnia 27.02.2013 o godz. 10:04
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*