Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Szkolenia Wrocław

Na podwyższanie własnych kompetencji i kwalifikacji jest zawsze dobry czas. Okres wakacyjny to również dobry okres na szkolenia pracowników, tym bardziej, że wielu pracodawców narzeka na niskie kompetencje potencjalnych pracowników. W odpowiedzi na oczekiwania pracodawców Europejski Fundusz Społeczny przygotował szeroką ofertę szkoleń i kursów. Udział w większości z nich jest bezpłatny. W zajęciach mogą wziąć udział m. in.  pracodawcy, delegowani przez nich pracownicy, osoby niepracujące oraz osoby pracujące z wykształceniem średnim.

Szkolenia we Wrocławiu

Wyniki najnowszego badania Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL), są słabo budujące z punktu widzenia pracowników. Badanie pokazuje, że 78% pracodawców, którzy prowadzili w ubiegłym roku rekrutację, miało problem ze znalezieniem odpowiednich kandydatów. Pracodawcy są coraz bardziej selektywni. Szukają pracowników zdolnych do jak najszybszego osiągnięcia pełnej wydajności pracy i takich, w których nie trzeba inwestować.

630x200-baner-resulto

Z tego względu warto nabywać przydatne, dodatkowe umiejętności. Na Dolnym Śląsku dostępne jest 1485 różnych szkoleń, na które prowadzona jest obecnie rekrutacja, z czego w samym Wrocławiu dostępne jest 1241 szkoleń. Oferta jest bardzo szeroka, od szkoleń dla pracowników ochrony fizycznej, kursów projektowania ogrodów, języków obcych, kursów na prawo jazdy, po szkolenia z obsługi programów komputerowych, czy szkolenia z zarządzania finansami lub pozyskiwania środków unijnych. Każdy pracownik, bądź szukający pracy, znajdzie coś dla siebie w celu zwiększenia swoich kwalifikacji.

Oferta szkoleń oraz zapisy są przyjmowane na stronie www.inwestycjawkadry.info.pl

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Dotacje dnia 7.07.2014 o godz. 11:57
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*