Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Tanie pożyczki dla firm

W roku 2013 możliwość pozyskania dotacji (jako formy dofinansowania dla firm) zmalała do minimum. Programów dotacyjnych jest niewiele i dostępne są jedynie dla wąskiego grona przedsiębiorstw. Firmy mają jednak obecnie możliwość korzystania z tanich, preferencyjnych pożyczek unijnych z programu JEREMIE.

Pożyczki unijne JEREMIE

Pożyczki unijne mogą być wykorzystane zarówno do finansowania projektów inwestycyjnych (środki trwałe) jak i do finansowania środków obrotowych. Pożyczki unijne mają cechy podobne do finansowania udzielanego przez banki komercyjne na warunkach rynkowych. Zaletą pożyczek preferencyjnych są:

– niższe koszty finansowe (oprocentowanie już od 2%) ,

– niższe wymogi związane z zabezpieczeniem pożyczki,

– proste procedury związane z pozyskaniem pożyczek (szczególnie w porównaniu z dotacjami),

– dostępność dla małych firm oraz jako dofinansowanie dla nowych firm,

– możliwość skorzystania z funduszu poręczeniowego jako gwaranta spłaty zadłużenia,

Środki finansowe pochodzą z programu JEREMIE i dystrybuowane są przez lokalnych pośredników finansowych. JEREMIE  to nowa inicjatywa pozadotacyjnego wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw nastawiona na finansowanie inwestycji o zwiększonym ryzyku kredytowania oraz elastycznym podejściu do indywidualnych potrzeb.

Resulto jako doradca zaproponował  pożyczki (zamiast kredytów) już wielu swoim Klientom. Klienci nasi oszczędzają znaczne środki ponosząc koszty odsetkowe w wysokości kilku procent zamiast kilkunastu procent rocznie (jak w bankach komercyjnych). Realne, preferencyjne oprocentowanie pożyczki zaczyna się już od 2% w skali roku.  Pożyczka dostępna zarówno na rozwój działalności jak i na start.

To jest doprawdy tania pożyczka dla firmy.

Warunki udzielania pożyczki uzależnione są od kryteriów stosowanych w instytucji pośredniczącej oraz standingu finansowego firmy i jakości dostępnego zabezpieczenia. Nasi Klienci uzyskali pozytywne decyzje pożyczkowe np. na kupno punktu gastronomicznego, zakup nowej linii produkcyjnej czy też na zakup sprzętu komputerowego i finansowanie zapasów.

Czytaj również o gwarancjach państwowych dla spłaty kredytów obrotowych – wkrótce dostępne.

Pomożemy Ci uzyskać tanią pożyczkę – Zapytaj bezpłatnie.

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Start up, Źródła finansowania dnia 2.03.2013 o godz. 23:40
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

2 komentarze wpisu: Tanie pożyczki dla firm

Skomentuj

*