Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Nasz klient Wrocławski Teatr Współczesny po remoncie

scena Teatr Współczesny

Dobre wiadomości – Nasz klient – Wrocławski Teatr Współczesny  – właśnie zakończył  remont budynku wraz z termomodernizacją. Remont (wsparty dotacją z UE) Wrocławskiego Teatru Współczesnego przy ul. Rzeźniczej 12 rozpoczął się we wrześniu 2018 r.  i trwał  do końca pierwszego kwartału tego roku. Właśnie zakończyły się prace.

Gratulujemy zespołowi teatru. Solidny Klient,  dobry doradca, i sporo wysiłku = końcowy sukces.

Wrocławski Teatr Współczesny w nowej odsłonie

Projekt polegał  na gruntownej termomodernizacji (ocieplenie, wymiana centrali wentylacyjnych, modernizacją systemu grzewczego, w tym zakup niezbędnych materiałów i urządzeń) budynku, w którym znajduje się Teatr wraz z wymianą oświetlenia i zainstalowaniem fotowoltaiki.

Dodatkowym elementem Projektu była  instalacja systemu zarządzania energią. Wymienione zostały także okna, instalacje elektryczne oraz wykonany całkowity remont widowni wraz z wymiana foteli i przebudowa foyer.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł  ponad 15,2 mln zł, z czego ponad 5,5 mln zł to dofinansowanie unijne, a 9,7 mln zł – dotacja miejska. Autorką projektu architektonicznego jest Barbara Strzębała z Autorskiego Studia Architektury ASA, a generalnym wykonawcą prac – firma ALFA DACH.

Ostatnia przebudowa teatru miała miejsce na przełomie wieków, kiedy to technikę analogową stopniowo zastępowała technika cyfrowa i były inne standardy oszczędzania energii. Teatr przez ten czas uległ dekapitalizacji, sprzęt oświetleniowy niezbędny do realizacji przedstawień pochodził z przełomu wieków, był przestarzały i zużywał dużo

..

energii. Budynek wymagał ocieplenia, przestała działać klimatyzacja na widowniach Dużej Sceny i Sceny na Strychu. Widzowie skarżyli się na zbyt małe odległości między rzędami na widowni Dużej Sceny – remont był wiec niezbędny.

 

Uroczyste otwarcie teatru po remoncie nastąpi 01.04.2019 r.

Na realizacje powyższego projektu Teatr  uzyskał dotacje przy współpracy z Resulto które przygotowywało i przeprowadziło proces aplikowania o dotację. (Konkurs dotacyjny z którego pozyskano dofinansowanie to: Regionalny Program Operacyjny Województwa  Dolnośląskiego 2014-2020 –  Działanie 3.3 Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym –  Poddziałanie 3.3.2 Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym – ZIT WrOF).

 

Czas wybrać się do teartu na nowe spektakle.

Dotacje na innowacje i nie tylko

Znajdź odpowiednią dotacje dla siebie i firmy oraz zapoznaj się z ofertą Resulto.

btn_wyslij_zapytanie

 

Resulto wspomaga przedsiębiorców w opracowywaniu różnorodnych analiz i dokumentacji wspierających rozwój biznesu. Przejrzyste i wyczerpujące informacje o wynikach prowadzonej i planowanej działalności pozwalają na skuteczne przeprowadzanie przedsięwzięć, podejmowanie trafnych decyzji i poprawę wyników firmy.

 

Jak przygotować się do naborów oraz ile trwa przygotowanie i jak napisać wniosek o dofinansowanie?

 

Odpowiednie przygotowanie do naboru dotacyjnego może wymagać do kilku miesięcy przygotowań – w zależności od przedsiębiorstwa i planowanego przedsięwzięcia/potrzeb. Resulto przeprowadza audyt możliwości dotacyjnych i przekazuje Klientowi (w formie raportu z rekomendacjami) niezbędne informacje zwiększające szanse na dofinansowanie (gwarantujące dodatkowe punkty) oraz przekazuje informacje o pasujących, do potrzeb Klienta, naborów (monitoring konkursów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą i kontaktu z Resulto w celu wsparcia Państwa biznesu.

.

Jak pozyskać fundusze unijne? – schemat postępowania.

 

Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę: tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

dotacje na innowacje - kontakt z analitykiem

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi:
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Dotacje dnia 29.03.2019 o godz. 12:51
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*