Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Współpraca doradcy finansowego z Resulto – dodatkowa prowizja dla Ciebie – dla Twojego Klienta dodatkowa korzyść

Oferujemy dodatkowe korzyści dla doradców: finansowych, kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych.

Co zyskujesz na współpracy z Resulto?

Zapraszamy do współpracy z Resulto, w ramach pozyskiwania Klientów na usługi doradcze (m.in. biznes plany, analizy ekonomiczne, outsourcing analityczny – bieżące raportowanie wyników podmiotu) oraz pozyskiwanie finansowania dotacyjnego dla biznesu. Płacimy 10% prowizji od zrealizowanych i opłaconych zleceń. Dodatkowo Twój Klient otrzymuje kompleksową usługę o wysokiej jakości (potwierdzoną wieloma projektami zrealizowanymi przez Resulto).

Jeżeli organizujesz dla Przedsiębiorcy kredyt na działalność gospodarczą:

Zaproś ekspertów Resulto do opracowania Biznes Planu pod wniosek kredytowy – dokument będzie opracowany profesjonalnie, kredyt zostanie uruchomiony, a Ty otrzymasz dodatkowo prowizję od wartości zleconej usługi.

Jeżeli Przedsiębiorca szuka kredytu, ale chciałby wesprzeć biznes dotacją:

Zaproś doradców Resulto Sp. z o.o. do analizy sytuacji Klienta i docelowo opracowania Wniosku Dotacyjnego – Klient uzyska dotację, zaciągnie kredyt na pokrycie wkładu własnego, a Ty otrzymasz dodatkowe prowizję od wartości zleconej usługi.

Jeżeli Przedsiębiorca nie uzyskał kredytu ze względu na słabą kondycję finansową:

Zaproponuj Klientowi spotkanie z Resulto – współpraca z Ekspertem od Zarządzania wpłynie pozytywnie na biznes Twojego Klienta, więc uruchomi Ci się kredyt, a Ty otrzymasz dodatkowo prowizję od wartości zleconej usługi.

Warunki współpracy

Przekazujesz nam kontakt na osobę, która jest (lub może być) zainteresowana jedną z naszych usług. Ustalamy z Tobą jakiej prowizji oczekujesz (jeżeli ma być inna niż standardowe 10%). Rozmawiamy ze wskazaną osobą, celem doprowadzenia do zawarcia umowy i docelowo realizacji usługi. Po opłaceniu usługi przez Klienta Wystawiasz fakturę/rachunek na wskazaną kwotę i Resulto wypłaca prowizję.

Potencjalni Klienci dla Resulto

 1. Każde przedsiębiorstwo realizujące projekt inwestycyjny / rozwojowy o znacznej wartości wymagający oceny opłacalności ekonomicznej i przygotowania dokumentacji typu biznes plan, wniosek dotacyjny czy studium wykonalności. Przykładowo:
  1. Budowa nowej hali produkcyjnej,
  2. Rozszerzenie oferty produktowej i zakup nowej linii produkcyjnej,
  3. Odnowienie parku maszynowego.
 2. Przedsiębiorstwo o liczbie zatrudniające około 20-50 osób i obrotach rzędu 1-15 mln rocznie – w którym nie dysponuje wyspecjalizowanymi służbami finansowymi, a znaczna skala działalności powoduje, że ważne kwestie umykają już uwadze właściciela. Dzięki outsourcingowi analitycznemu/finansowemu:
  1. Zapewnimy dobry dostęp do informacji zarządczej,
  2. Wdrożymy planowanie,
  3. Poprawimy jakość decyzji biznesowych,
  4. Zwiększymy motywację pracowników.
 3. Start-up (niedawno utworzony lub planowany): budujemy model biznesowy i/lub biznes plan dla optymalizacji planowanych działań gospodarczych i pozyskania finansowania preferencyjnego.
 4. Przedsiębiorstwo / Inwestor planujący rozpocząć proces kupna/sprzedaży własnego lub innego biznesu: wykonujemy due diligence i/lub wycenę firmy.

Dowiedz się więcej o Resulto z naszej prezentacji

pierwsza strona prezentacja

Czytaj więcej o pisaniu wniosku o dofinansowanie oraz aktualnych naborach.

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych. Opracowujemy wnioski o dofinansowanie, biznes plany oraz przeprowadzamy audyt możliwości dotacyjnych. Zapytaj o naszą ofertę:

630x200-baner-resulto

tel.: +48 783 366 476, e-mail: poczta@resulto.pl

Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Dotacje dnia 26.07.2014 o godz. 08:47
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*