Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Resulto sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241, w celu realizacji usługi "Newsletter Resulto", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Resulto Sp. z. o.o.

Zielony program dotacyjny na I kw 2014

W I kw 2014 ma zostać ogłoszony program dotacyjny na wprowadzanie na rynek technologii środowiskowych (zielonych) oraz podniesienie poziomu ekologizacji istniejących branż przemysłu (inwestycje w czystszą produkcję).

Zielony program dotacyjny 2014

Zapraszamy do współpracy przy pozyskaniu dotacji: 1. naukowców którzy mają projekty czystych technologii, które nadawałyby się do komercjalizacji przy wsparciu dotacji. 2. Producentów (mało ekologicznych) którzy byliby zainteresowani ograniczeniem szkodliwości produkcji przeprowadzając inwestycje przy wsparciu dotacyjnym.   Szczegóły programu nie są jeszcze znane ale spodziewamy się, że to będzie program dla projektów o wartości co najmniej kilku mln złotych. Resulto będzie opracowywać wnioski dotacyjne do tego programu. Niniejszą informacje poddamy aktualizacji kiedy znane będą szczegóły programu.   http://www.eog.gov.pl/O_programie/Obszary_wsparcia/Innowacje_w_zakresie_zielonych_technologii/

Pomagamy w podejmowaniu racjonalnych decyzji inwestycyjnych.

Zapytaj o naszą ofertę:

doradztwo gospodarcze Resulto Sp. z o.o.

tel.: +48 783 366 476

e-mail: poczta@resulto.pl

logo_resulto Wszelkie prawa do artykułu posiada Resulto Sp. z o.o. Kopiowanie i wykorzystanie fragmentów tekstu dozwolone jedynie pod warunkiem podania źródła.

Tagi: , , , , , , , , ,
Wpis opublikowany w kategorii: Doradztwo finansowe, Dotacje dnia 22.11.2013 o godz. 16:54
Autor wpisu:
Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0

Skomentuj

*